Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Son İzlediğiniz Anime

Evet konunun çapı belli başyapıt değil ama çok yaratıcı bir iştir.İşlenişi ve işçiliği için 10 diyebilirim.Anime dediğin böyle olmalıdır yaratıcılık yüksek olacak.Her anime birbirine benzeyen karakterlerle dolu.6 ne yahu Mako çarpar adamı valla. :D @Death Knight aklıma geldin şimdi ne diyorsun konu hakkında ?
Eğlenceli de işte fazla çerez ya.Akılda kalıcı sahne ne dersen mako nun mal sahneleri başka bisi yok :D

Onu hiç izlemedim ama bir ara bakacağım. Bunun gibiyse severim muhtemelen.
Animesini önermem çok fazla değişiklik var ve görsel olarak da ben beğenmedim. Mangasını okumanı tavsiye ederim, çıktığı dönemden beri neredeyse her mangaya fikir babası olmuş bir yapımdır Devilman. Berserk'ten tut son 30 yılın Shonen dergilerindeki mangalara kadar pek çok büyük yapım Devilman'in başlattığı kıvılcımı körüklemiş yapımlar. Bunlar arasında Paradyte muhtemelen en fazla "Devilman'in aynısı la bu" hissiyatı verenlerden.

Son düzenleme:
Animesini önermem çok fazla değişiklik var ve görsel olarak da ben beğenmedim. Mangasını okumanı tavsiye ederim, çıktığı dönemden beri neredeyse her mangaya fikir babası olmuş bir yapımdır Devilman. Berserk'ten tut son 30 yılın Shonen dergilerindeki mangalara kadar pek çok büyük yapım Devilman'in başlattığı kıvılcımı görülmiş yapımlar. Bunlar arasında Paradyte muhtemelen en fazla "Devilman'in aynısı la bu" hissiyatı verenlerden.
Böyle bir başyapıt olduğunu bilmiyordum bak. İyiymiş. Bir ara bakayım ona :good: :sapkali:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık