Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Sevmediğiniz Denizci

Sevmediğiniz

• Sakazuki

Kullanılan: 121 40.7%
  • Borsalino

Kullanılan: 36 12.1%
  • Kuzan

Kullanılan: 5 1.7%
  • Issho

Kullanılan: 15 5.1%
  • Sengoku

Kullanılan: 35 11.8%
  • Garp

Kullanılan: 38 12.8%
  • Diğer(belirtiniz)

Kullanılan: 47 15.8%

• Kullanılan toplam oy
    297
Denizci dediğin Aka gibi olur, emirleri sorgusuz sualsiz dinliyor. Askeri disiplin tam, sonra gerekli sorumluluğu alıyorsa sıkıntı yoktur. Herkes komutan yerine kafasına göre hareket etseydi ortada bir kurum kalmazdı, vasıfsız Fuji gibi amirali gördük, denizcileri iki paralık etti.
Fuji öyle ya. Hadi kafanı eğer özür dilersin eyvallah da o kaldırdığı molozları korsanlara yağdıracak diyorduk ama bizimkilerin kaçması için kullandı resmen :/ Daha sonra Saka babanın emrini de dinlemedi açık buldum ehüehehe diyerek falan. Fuji dediğin gibi büyük aday bu konuda. Ama ben Robin'i salan Kuzan diyorum...

Fuji öyle ya. Hadi kafanı eğer özür dilersin eyvallah da o kaldırdığı molozları korsanlara yağdıracak diyorduk ama bizimkilerin kaçması için kullandı resmen :/ Daha sonra Saka babanın emrini de dinlemedi açık buldum ehüehehe diyerek falan. Fuji dediğin gibi büyük aday bu konuda. Ama ben Robin'i salan Kuzan diyorum...
Kuzan biraz fantezi yaptı, öncesinde küçük kızın okuma bildiğini düşünmemiştir ama sonra öldürmeyi düşünse bile sanırım o dili tek Robin'in bilmediğinin farkındadır. Şu evrende tek Robin Pone okuyorsa çok büyük sıkıntı vardır.

Kuzan biraz fantezi yaptı, öncesinde küçük kızın okuma bildiğini düşünmemiştir ama sonra öldürmeyi düşünse bile sanırım o dili tek Robin'in bilmediğinin farkındadır. Şu evrende tek Robin Pone okuyorsa çok büyük sıkıntı vardır.
Sanırım tek Robin değil galiba. Yanlış hatırlamıyorsam Mama'nın tayfadan birisi de okuyordu. Bakalım ,Kuzan tek bununla sınırlı değil tabii. BB korsanları ile bir birliktelik içinde. Umarım hükumet tarafından içeri sokulmuştur. Yoksa kısa öncesi korsan avlayan adamın böyle dönmesi bir işgillendiriyor beni.

Sanırım tek Robin değil galiba. Yanlış hatırlamıyorsam Mama'nın tayfadan birisi de okuyordu. Bakalım ,Kuzan tek bununla sınırlı değil tabii. BB korsanları ile bir birliktelik içinde. Umarım hükumet tarafından içeri sokulmuştur. Yoksa kısa öncesi korsan avlayan adamın böyle dönmesi bir işgillendiriyor beni.
Sızma olmasıda çok bariz olurdu, adaleti tembel olan birinin ajan olması fazla ters duruyor.

Sengoku varken, başkalarını tartışıyorsunuz, ayıp la. Herkesin bir hedefi, bir tutarlılığı var en azından. Bir vicdan azabı emaresi de yok, tüm yaptıklarından ve sessizliğinden sonra. Karaktersiz, sütü bozuk noter.

İyi noktadan vurdun reis, Sanji gibi babayiğit bir delikanlı tarafından kurtulup ona teşekkür edeceğine, tokat manyağı yapmış. Ağzı yüzü ayrı oynayan bir elemana hemen gönlünü verdi. Tabii Oda izin vermiyor kezbanı Sanji reize yar etmeye. Sen böylelerine layıksın diye ayar veriyor bildiğin.
Ne güzel söyledin :sapkali:

Rociden bahsediyorlar büyük ihtimalle.

Ben önceden spandam demişim ama o sığır denizci değildi o yüzden kararımı sengoku olarak değiştiriyorum. Kendisi hiçbir nane ile ilgilenmediği için astları başıboş dolanabilmiş rüşvet içinde yüzüp arlong gibi ezik korsanlar yüzünden barışçıl halklara eziyet çektirmiştir.

Oden olvia clover roger robin bunlar bilinenlerdi faliba

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık