Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Sevmediğiniz Denizci

Sevmediğiniz

• Sakazuki

Kullanılan: 121 40.7%
  • Borsalino

Kullanılan: 36 12.1%
  • Kuzan

Kullanılan: 5 1.7%
  • Issho

Kullanılan: 15 5.1%
  • Sengoku

Kullanılan: 35 11.8%
  • Garp

Kullanılan: 38 12.8%
  • Diğer(belirtiniz)

Kullanılan: 47 15.8%

• Kullanılan toplam oy
    297
Kesinlikle Garp. Torunun tekini ölürken izleyen , diğeri de ölümün kıyısındayken kılını kıpırdatmayan karakter yoksunu Garp.
Belki muhalefet olanlar olucaktır lakin ace vs luffy bu yolu seçtiler diye onların ölmesinede göz yummak vicdansızlıktır. Zaten yaşayacağını yaşamışsın 76 yıl.
Hadi hepsini anladım yardım etmek için zaten kılını kıpırtadmıyorsun be vicdansız yardıma gelen Marcoyu neden durduruyosun ? İşte bu yüzden karaktersiz ve D. lerin yüz karasısın.

Kesinlikle Garp. Torunun tekini ölürken izleyen , diğeri de ölümün kıyısındayken kılını kıpırdatmayan karakter yoksunu Garp.
Belki muhalefet olanlar olucaktır lakin ace vs luffy bu yolu seçtiler diye onların ölmesinede göz yummak vicdansızlıktır. Zaten yaşayacağını yaşamışsın 76 yıl.
Hadi hepsini anladım yardım etmek için zaten kılını kıpırtadmıyorsun be vicdansız yardıma gelen Marcoyu neden durduruyosun ? İşte bu yüzden karaktersiz ve D. lerin yüz karasısın.
Şöyle düşün; polis/askersin, ama en yakınların o zaman bilinen en büyük suçları işleyen suçlular. Ve çatışmadasın. Ne yaparsın? Onları kurtarmak için taraf mı değiştirirsin yoksa işledikleri suçlar yüzünden yapman gerekeni mi yaparsın?

Garp adamdır.

Kizaru ve isho.Akainunun da tipini seviyorum xd
En az sevdiğim denizci kuzandır.Olayı yanlış anlamışım :D

Son düzenleme:
Coby. Kötü bi insan olduğu için değil boş, berbat, gereksiz, zorlama bi karakter olduğu için.

Akainuyu berbat bi insan olduğu için sevmiyorum. O kadar korsan gördük biri bile akainu kadar kötü bi insan değildi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık