Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Sevilen Anime Karakteri

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    64
Nefret edilen karakterlerden sonra sıra sevilen karakterlerde.30000 civarı oy alanların bile bulunduğu anime aleminin en meşhur ve tanınmış karakterleri arasından seçim yapacaksınız.

1 - Alucard

İlk olarak alemlerin karizmatik vampirinden başlayalım.Karakter kadar ses sanatçısıda efsanevi bir seslendirme yapıyor.Alucardın anlatılacak o kadar fazla özelliği var ki hepsini birden yazmanın zahmetli olacağına karar verdim.Bilen çok iyi biliyor :cool:

2 - Edward Elric

Samimiyeti ve azmiyle fark yaratan bir karakter.Şahsen fma brootherhood finalinde onunla birlikte dövüşüyormuşum gibi hisettirdi.Seslendirmesi oldukça başarılı.Direk kendini belli ediyor.Fakat bazen hitsugayayla aynı sese sahip olduğunu düşününce sinirlenmiyor değilim.Hitsugayanın varlığına sinirleniyorum elbette :D

3 - Sakata, Gintoki

Pek tanıdığım bir karakter değil ama adını duymamak mümkün değil.Ünü yayılmış durumda.Gintamanın bel kemiği olduğunu izlemeyenler bile biliyor.Tahmin ettiğim kadarıyla eğlenceli ve makara bir karakter.

4 - Haruhi Suzumiya

Yine tanımadığım bir karakter.Naruto gibi seriye direk adını veren bir karakter olduğu için epey seveni olmalı diye yorumluyorum.

5 - Kurosaki İchigo

Kaydadeğer bir seven topluluk mevcut ichigoyu.Portakal seven çok demekki.Tabii sağlığa binbir çeşit yararı var :D Başlarda bende çok severdim.Sonra biraz aptallıkları soğuttu.Herşeye rağmen İchigo bizden biridir.Takip ederken bu hissi tadar yabancılık çekmezsiniz.

6 - Kamina

Hakkında bilgi sahibi değilim.Bu karakteride tanımıyorum.Ancak her bakımından beni tanımayan ölsün dercesine bir görsellik fışkırıyor.Son derece önemli bir karakter olduğu bariz.

7 - Lawliet, L

Belkide tüm anime karakterleri içerisinde adı en çok duyulmuş karakter.Yarattığı sansasyon azımsanmayacak boyutta.Animeye başlayan herkesin öncelikle karşısına çıkan isimlerden biri ve doğal olarakta favorisi.

8 - Yagami Light

Geldik L'in bir numaralı rakibine.Seriyi tek başına sırtlayan Kira efendiye.Seveniyle sevmeyeniyle o artık bir fenomen.Onun dünyası ve bakış açısı birçok kişiyi mest ediyor.Seslendiricisi de gerçekten işinin hakkını sonuna kadar veriyor.

9 - Lelouch Lamperouge

Popüler serilerden birinin daha izlenmesinin sebebi olan yegane karakter.Lelouchun yaptıkları çok ses getirdi.Teorilere oldukça uzun bir süre malzeme oldu.Dünyaya kafa tutmak isteyenlerin favorisi haline geldi.

10 - Monkey D. Luffy

Sanırım one piece forumunda onu açıklamaya pek gerek yok.Sevilmeyi bırak nefret edilemeyecek bir karakter.Sizi her daim güldürecek,şaşırtacak bir mizacı var.Üstelik son derece samimi.En orjinal ana karakterlerden birisi.Seslendiren sanatçıda o kadar uyumlu bir ses veriyor ki ona herhalde yeri asla doldurulamaz.

11 - Roronoa, Zoro

Zoroyuda tanıtmaya pek gerek yok.Kami sıfatını enelden koparıp alabilecek kabiliyette birisi için ne söylenebilir ki ?:D

Karizması,yaptıkları ve yapacakları, hatta bazıları için sırf varlığı bile yeten bir karakter.Zoro varsa sorun yok sonuçta...

12 - Uzumaki, Naruto

Bir nesil geride kaldı.Narutoyu takip ederken onun gibi büyüdüler ve değiştiler.Doğal olarakta karakteri kendinden biri gibi kabul ettiler.Bazen katlanılamasa bile o bizim oğlanlardan biri ve öyle kalmaya devam edecek gibi görünüyor.

13 - Okabe, Rintarou

Steins Gate serisinin son zamanlarda parlak bir şekilde boy göstermesiyle çılgın bilimadamını da tanımış olduk.Çıkışları ve kendini motive edici konuşmalarıyla oldukça sempatik gelmiş olacak ki listemizde yer buluyor kendine.

14 - Michaelis, Sebastian

Kendisi tanımadığım son karakter.Görünüş ve karizma bakımından etkileyici olması sanırım sevilmesinde önemli bir etken.Farklı bir intiba bıraktığını görünüşünden bile söylemek mümkün.

15 - Spiegel, Spike

Çok gerçekçi ve kült bir karaktere geldi sıra.Onun fanları oldukça fazla olsada pek popüler olduğu söylenemez.Bunun nedeni ise daha olgun bir kesime hitap etmesi.Gizem dolu ve umursamaz kişiliğiyle Spike çok özel bir konumda.

bir kaç resim açılmıyor , benden kaynaklanıyorda olabilir , bir bak derim
yarı yarıya biliyorum yazılan karakterleri , L ve Zoro favorilerim :good:
Alucard'da reyize benziyor , baya seveni var bu forumda yanlış hatırlamıyorsam

bir kaç resim açılmıyor , benden kaynaklanıyorda olabilir , bir bak derim
yarı yarıya biliyorum yazılan karakterleri , L ve Zoro favorilerim :good:
Alucard'da reyize benziyor , baya seveni var bu forumda yanlış hatırlamıyorsam
Dns yüzünden oluyor sanırım o problem bende resimleri gösteriyor.Önceki anketlerde bir sorun yoktu yine benzer resimleri kullanmıştım.Evet alucard reyizdir :D Bu reyiz lafı herkese takılmaz ha öyle söyleyim kullanılıyorsa gerisi teferruattır.

Madao38

Bu aralar Gintama izlediğim için kesinlikle Gintoki adam komedi ya :D

Dns yüzünden oluyor sanırım o problem bende resimleri gösteriyor.Önceki anketlerde bir sorun yoktu yine benzer resimleri kullanmıştım.Evet alucard reyizdir :D Bu reyiz lafı herkese takılmaz ha öyle söyleyim kullanılıyorsa gerisi teferruattır.
bi ara izleyeyim dedim helsingi ilk bölümünü izledim , ama yakın zamanda tekrardan bakıcam ne var ne yok bu alucard'da :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık