Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En Sevdiğiniz ve Sevmediğiniz İlk 10 Karakter

Sanjiye karşı çok kötü olmadığını biliyordum :at:
Sanji'yi o kadar silmişim ki sevmediklerim arasında bile ilk 10'a girememiş :artiz:

Usopp bu serideki en kendine has karakterlerden biridir. Adam ülke dilimleyen hayvanlar arasında 0 süper güçle tutunmaya çalıştı seri boyunca, yeri geldi kaçtı, yeri geldi savundu, yeri geldi hükümete kafa tuttu. Bunların hepsini it gibi tırsarken yaptı.

Usopp çok büyük karakterdir.
Usopp korkak karakter tamam. Ama yerli yersiz verdiği tepkiler ve tepkilerinin aynılığı bayıyor, göz ve kulak tırmalıyor. Görmek ve duymak istemiyorum kendisini.

Usopp bu serideki en kendine has karakterlerden biridir. Adam ülke dilimleyen hayvanlar arasında 0 süper güçle tutunmaya çalıştı seri boyunca, yeri geldi kaçtı, yeri geldi savundu, yeri geldi hükümete kafa tuttu. Bunların hepsini it gibi tırsarken yaptı.

Usopp çok büyük karakterdir.
Usopp karakteri aslında içerisinde büyük bir potansiyel barındırıyor ama oda sağolsun adama sapan dışında başka silah vermiyor ki kullansın.

Usopp karakteri aslında içerisinde büyük bir potansiyel barındırıyor ama oda sağolsun adama sapan dışında başka silah vermiyor ki kullansın.
Yani Yonko keskin nişancısının evladı, ancak seriye senin benim gibi bir adam olarak girdi. Çizgisini de bozmadı. Bozacağını da sanmam. Yeri geldiğinde Nami bile power-up'ını bu adam üzerinden aldı.

Sevilenler
1-WB
2-ACE
Zoro
>Kid>Croc>Smoker>Perona>Robin>Bunney>Tashigi

Sevilmeyenler
Fujitora
Enel
Teach
Katakuri
Kıraker
Queen
Lucci
Sanji'nin aile fertlerinin tamamı, ablası hariç.

Not: Tabi Reis'i sevilenlere ekleyebiliriz
Garp yok mu listede:confused:

En sevdiklerim

Garp Kuzan Luffy Zoro Mihawk Shanks Hancock

Sevmediğim karakter yok ama Brook çok gereksiz geliyor bana. Hiç ısınamadım.

Yani Yonko keskin nişancısının evladı, ancak seriye senin benim gibi bir adam olarak girdi. Çizgisini de bozmadı. Bozacağını da sanmam. Yeri geldiğinde Nami bile power-up'ını bu adam üzerinden aldı.
Evet işte ama bu gözler bir tek onun power upını görmedi doğru düzgün Hep başkasına yarıyor şimdi de sanjinin power up ına yardım edicek.

Garp yok mu listede:confused:

En sevdiklerim

Garp Kuzan Luffy Zoro Mihawk Shanks Hancock

Sevmediğim karakter yok ama Brook çok gereksiz geliyor bana. Hiç ısınamadım.
Garp'a zamanında baya nefret beslemiştim doğrudur ama o zamanlar geçti bundan üç dört yıl önce falandı.

Nazım Hikmet'in yazdığı gibi

Mâziye karışıp sevda yeminim,

Bir anda unuttum seni, eminim
Kalbimde kalbine yok bile kinim
Bence artık sen de herkes gibisin.

Gereksiz yani ismini anmaya gerek yok.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık