Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En Sevdiğiniz Sternritter

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    43
Hemen hepsini üstünkörü hatırlıyorum. Bu herifin tipi de tavırları da katıksız Nazi subayı. İlginç bi yanı da yok aslında ama karakterinde kararlı oluşunu sevdim.
Haschwald'ın da sükuneti ve vakur yalnızlığı.

Ama hiçbiri Arracar kadar etki bırakamadı.
Her ikinci dünya savaşı filminde yada dizisinde böyle bir tane karakteristik subay oluyor neredeyse manyak olarak.

Kubo da boş geçmemiş.

Etki konusunda haklısın.Halbuki arrancarları sonradan çıkardı bunlar en baştan beri aklındaydı diye biliyorum.Sayıyı çok fazla tuttu şöyle yine 10 tane yapsa daha kaliteli karakterler olurdu.Olmasa da olurdu denilecek karakter sayısı az değil.

Buna çok ilgi olmadı galiba ama bu konunun en güçlü versiyonunu açmayı düşünüyorum bir ara.Çok fazla seçenek olmayacak.Aslında mobilde olmasam çoktan açardım ama fırsat olmadı.Konuyu açmak isteyen olursa içeriğini verebilirim ama.

Bu konunun espadasını açsaydın daha iyi olurdu yada shinigami.
Onlar zamanında çok konuşulmuştur bayat şeyler diye aklıma bile gelmedi.Gerçi bu forumda öyle konular hiç açılmadı sanırım o açıdan düşünülebilir.En sevdiğiniz kaptan,teğmen en güzel bleach karakteri vs... Ancak bu ara dediğim gibi konu açmaya uğraşamıyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık