Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Sevdiğiniz Denizci (Eski/Yeni)

En sevdiğiniz denizci kim?

• Kullanılan toplam oy
    352

kör topal

Akainu işini iyi yapan biri falan değil. O sabit fikirli bir adam. Denizciler arasında işini yapan asıl kişi Smoker. Iyiyi ve kötüyü birbirinden ayırt edebilen ve kavramlara göre değil olaylara göre hareket eden birisi. Fujitoro da aynı şekilde. Ama Smoker'ı daha çok severim
Sabit fikirli olması anormal bir şey mi? Korsanları kaldırmak için kurulmuş bir kurumda en üst rütbedeki 3 kişiden birisin. Ne bekliyorsun?

Gece rahat uyuyorsam bu Saka san sayesinde, işini layığıyla yapan ender denizcilerden ama Aokiji'yi daha çok seviyorum.

Kizaru didim. Adam efsane yahu :respect: Kuzan da iyidir. Fujitora'nın çok sağlam bir geçmişi var, hissediyorum. Yeteneği de çok karizma. Eğer 3 hakkım olsaydı 2. si Fujitora olurdu ;)

3. hakkımın son ismi için ise Greenbull'u bekliyorum. Çok efsane bir hayvanat bizi bekliyor :fool:

Aocayli

Akainu işini iyi yapan biri falan değil. O sabit fikirli bir adam. Denizciler arasında işini yapan asıl kişi Smoker. Iyiyi ve kötüyü birbirinden ayırt edebilen ve kavramlara göre değil olaylara göre hareket eden birisi. Fujitoro da aynı şekilde. Ama Smoker'ı daha çok severim
Tamamen aynı düşünüyorum. Denizcilerden en çok sevdiklerim Smoker ve Fujitora ama Smoker'ı ilk gördüğümden beri sempati duyduğumdan oyum ona.

Reis oylamada ikinci ama yorumlarda pek bahsedilmemiş, heralde aokijiye oy atanlar pek açıklama gereği duymamışlar gerçi aokiji değil artık kendisi ya neyse. Kuzan en adam gibi denizciydi benim gözümde. Bakalım zamanla kendisi hakkında neler neler göreceğiz ileride çok merak ediyorum gerçekten.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık