Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Sevdiğiniz Denizci (Eski/Yeni)

En sevdiğiniz denizci kim?

• Kullanılan toplam oy
    352
Profil fotomdan da anlaşılabileceği gibi Fujitora. Adamın dibi, dibi açıkçası önceden Smoker'dı genel hattıyla sert, adil ve güçlü bir karakterdi fakat daha sonradan Dressrosa'da Fujitora'yı görünce; evet dedim bu adam, adam gibi adam. Fujitora gayet estetik ve güçlü bir meyve kullanıcısı olan gayet güçlü bir karakter aynı zamanda konunun özünü çok iyi anlıyor yani: bir olay yaşandığında olayın sebebini, sonucunu, çıkış noktasını ve bitişini çok iyi saptıyor ve ona göre hareket ediyor, mesela Dressrosa'da gördüklerinden ve Smoker'la konuştuklarından sonra Shichibukai'lik sisteminin saçma olduğunu görmüş ve kaldırılmasına olanak sağlamışdır aynı zamanda kendisinin adaleti tam olarak bana uygun. Sert, çevik, dinamik ve bir o kadar eşitlikçi, merhametli ve toleranslı bir adalet.Kısacası FUJİTORA ADAMDIR!!!

Dede de iyidir. Ama sadece küçük bir çocuk için her şeyi riske atmak pahasına dünyayı turlayan Rosinante'nin yeri ayrıdır.:ühü:

Oda'ya böyle bir karakter yarattığı için ne kadar teşekkür etsem az.

Karakter olarak birçoğu sempati uyandırıyor aslında. Ama Fuji favorim. Garp, Aokiji de iyidir. Kizaru da fena değil benim gözümde. Görev bağlılığını görünce Akainu bile sempatik geliyor. Tabi alttan Coby falan gelince üzülüyor insan.

Hiçbiri.Mutlak ve tarafsız adalet anlayışına sahip denizci yok.Bu yüzden hikayenin ana karakteri bir korsan.Güzel bir ironi algısına sahip aslında ama anlayana.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık