Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En Kısa Süren Anime Vs'leri

Senin fanlık yapmak için yerdiğin karakter benim fanboyu olduğum karakter olduğu için oldu bu, yoksa yap yani. :D
Itachi benim 2. sevdigim karakter. Uchiha katili. Arkada koyu savunan Hokageden daha Hogake adam. Severim. Hele saskeyi dovdugu sahne. Muthis.

Tobirama da 3. Uchiha yaptirimlarindan dolayi.

Uchiha'ya bi sey yapan benim sevdigim karakterdir. Ayrica Gai ADAMDIR

Son düzenleme:
Itachi benim 2. sevdigim karakter. Uchiha katili. Arkada koyu savunan Hokageden daha Hogake adam. Severim. Hele saskeyi dovdugu sahne. Muthis.

Tobirama da 3. Uchiha yaptirimlarindan dolayi.

Uchiha'ya bi sey yapan benim sevdigim karakterdir. Ama Gai ADAMDIR
:D 500 Naruto okuyucusu & izleyicisiyle konuşmuşumdur, böyle yorum ilk kez görüyorum. :D

Gai vs Itachi & Kisame

Kakashi, Kurenai, Asuma 3lusune peskes cektiren bu akatsuki ekibi Gai gelince topuklayip kacmasi. Itachi'nin "don't underestimate him" lafi ilerideki Kisame Gai vs sine sebebiyet veren bir ufak bir kapisma.

Jiraiya vs Itachi & Kisame

Kurbaaa nin ici ile en hizli dovus olmustur. Kacarak amaterasu falan anca kurtardilar kendilerini.

Itachi ve Kisame ikilisini kisa dovus krallari ilan ediyorum.

Not: Katiksiz bir Gai faniyim.
Hocam yalnız ero sennin gainin kıyafetleri için çok acaip şeyler söylüyordu buna ne diceksin:D

Hocam yalnız ero sennin gainin kıyafetleri için çok acaip şeyler söylüyordu buna ne diceksin:D
O Gai'nin babasinin sorunu. Gai babasini idol alan bi adam :hıh:

Jiraiya abimizde gayet normaldi yani. Ne biliyim.

Kiyafet onemli degil. Isin sonunda yanik bir vucutla anadan dogma ciplak kaliyosun. Madara karsinda falan.

Ayrica insanin tipi, giydikleri degil karakteri adam yapar ornegi bu.
Bakiniz. Gai, Jiraiya, Lee, Orochi:D
Bakiniz. (Adam olmayan) saske :hıh:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık