Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En Karizmatik ve Sert Mizaçlı Kadın

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    94
Boş geçmeyelim mini bir anket yapayım dedim :D

Animelerde pek fazla örneğini göremediğimiz bayanlardan bahsedeceğim.Genellikle erkeksi tavırlar gösteren cool ve karizmatik olmasıyla beraber herhangi bir yumuşama belirtisi göstermeyen karakterleri seçmeye çalıştım.Hiçbir şekilde cıvımayan komedi unsuru olmayan ve etrafındakilere kök söktüren hanımlar.Ciddiyetten taviz vermiyorlar.Genellikle lider özellikleri gösteriyorlar ve askeri unsurlara sahipler tabii.Daha fazla aklıma yatan seçenek bulamadığım için şimdilik lider vasfınıda işin içine katıp anketi biraz sınırladım.Ancak seçeneklerden tarzlarını çok rahat farkedeceksiniz özellikle 2 isim birbirine çok benziyor.

1 - Sir İntegra Hellsing

İsmi esasında daha uzun ama bu kadarı yeterli.Hellsing teşkilatının lideridir.Soğukkanlılığı ve ani çıkışlarıyla ünlüdür animeyi izleyenler bilir.Ayrıca öyle görünmemesine rağmen çok iyi kılıç ve silah kullanır.İngilizdir.Ülkeyi ve kraliyet ailesini koruyan bir teşkilatın başındadır.Alucard onu efendisi olarak görür.

2 - Balalaika

Black lagoon izleyenlerin gözde karakterlerinden biridir.Eskiden rus ordusunda rütbeli bir asker olarak Afganistan dolaylarında savaşmış daha sonra sscb dağıldıktan sonra beraber olduğu bölük ile birlikte rus mafyası halini almıştır.Hotel Moskova denilen örgütün başıdır.Şiddete meyilli ve soğukkanlı bir kişiliğe sahiptir.Acımasız olduğu söylenebilir.

3 - Olivier Mira Armstrong

Fmada Alex Luis Armstrong'un ablasıdır.Orduda generallerden biridir.Kardeşine karşı bile katı bir tutum içerisindedir.Düşmanlarına merhamet göstermeden en sert biçimde karşılık verir.Ağırlığını belli eden bir karakterdir.Hırslı ve inatçıdır.Sanırım fmanın bulunduğu coğrafyayı ve serideki führeri hesaba katarsak bir almana benzediğini söylememiz pek yanlış olmaz.

4 - Hina

Karakteri zaten tanıyorsunuz.Pek fazla seride haşır neşir olmasakta sert ve otoriter bir yapıya sahip olduğunu söyleyebiliriz.Jango ve fullbody ikilisine olan tavırlarından bile belli.Zaten smoker ile olan benzerlikleri ortada ve yakın arkadaşlar.Herkese birşey dedik hina eksik kaldı bilemiyoruz ama ben sallama hakkımı fransızdan yana kullanıyorum :D

5 - Tsuru

6 - Real Mayer

7 - Motoko Kusanagi

8 - Hancock

9 - İrene

10 - Mei (Mizukage)

11 - Kuukaku

Evet arkadaşlar anketi daha fazla doldurmak istemedim.Çünkü sadece eli sopalı karakterleri koymuş olacaktım.Bunun dışında pek ortak bir noktaları olmayacaktı.Çoğu oyda popüler olana giderdi.O yüzden diğer seçeneğide ekleyerek burada bırakıyorum.Nette birçok yerde integra ve balalaikanın karşılaştırıldığını daha önce görmüştüm bu tarz karakter soranlarda vardı.Anketin başlangıç noktası bu şekilde oldu.Gözümüzden kaçanlar olduysa ikinci bir anket daha açabilirim.

Son düzenleme:
İyi bari bu ankete oy vermişsin iyi kötü :D
Anket çok başarısız konu pek olmamış :T
Neyse attık bir kere :/

Öncelikle şunu belirtiyim sen durumu yanlış anladın epeydir :T
Ben Reiper'e aramızda ki samimiyete güvendiğimden , " bu anket olmamış oy kullanmam " espirisini her konusuna atarım.
İnceleme - Anket - ... ne olursa. Oyumu kullanırım ama kullanmam der zora sokarım :/
Bu sadece bir takılma olayıydı. Bilgin olsun :/

Anket çok başarısız konu pek olmamış :T
Neyse attık bir kere :/

Öncelikle şunu belirtiyim sen durumu yanlış anladın epeydir :T
Ben Reiper'e aramızda ki samimiyete güvendiğimden , " bu anket olmamış oy kullanmam " espirisini her konusuna atarım.
İnceleme - Anket - ... ne olursa. Oyumu kullanırım ama kullanmam der zora sokarım :/
Bu sadece bir takılma olayıydı. Bilgin olsun :/
Yok belli oluyor zatende,sanırım kim ne oylamış görmek için oy vermiyordun bu sefer direk basmışsın oyu demek istedim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık