Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En iyi 10E Seviye Kurallı

En iyi 10E Seviye Kurallıyı işaretleyin...

• Kullanılan toplam oy
    61
Aka dan ışık alamadım ben pek.
Hem küçük nüanslar varken savaşın gidişatı değişebilir. :D
Hem bu seviyele ne zaman açıklandı , yuriye bakam nerden nereye küçücük farklar bence savaşta kesin bir galibiyet değildir.
Yani 4e>5e kesin sonuç değildir bence.
Ben kendi kafamdan yaptım beğenmedin mi :/

Neden öyle dedim onuda söyleyim.
Cehennem treni girişinde Devrim yolu arcında SIU blog notunda Akanın teorik olarak teke tekte Beta ve Ran`dan üstün olduğunu yazdı.

Teknik olarak dediği muhtemelen Ranın hap yiyince 5dk. süresi var ama Aka bir koruyucu o yüzden savunması sağlam.
Yani total olarak Ran güçlü olsa da Aka savunması sayesinde 5dk. dazanır diye yorumladım.

Rakamlar %100 doğru olmayabilir o kadar takma.

Ben kendi kafamdan yaptım beğenmedin mi :/

Neden öyle dedim onuda söyleyim.
Cehennem treni girişinde Devrim yolu arcında SIU blog notunda Akanın teorik olarak teke tekte Beta ve Ran`dan üstün olduğunu yazdı.

Teknik olarak dediği muhtemelen Ranın hap yiyince 5dk. süresi var ama Aka bir koruyucu o yüzden savunması sağlam.
Yani total olarak Ran güçlü olsa da Aka savunması sayesinde 5dk. kazanır diye yorumladım.
İnieta Randan üstün ki zaten bizim koşucu olmasa ipini çekecekti Ranın.
Bildiğin gibi en sonunda da kendini sonsuzluğa bıraktı.
Ran ikisinden de geride

ran 296 bmlümde kendi ağızından '' bunun bire bir dövüş olduğu kim söyledi diyerek'' zaten yenilgiyi kabul etti.
Reise zaten dediğim gibi teke tek dalmadılar

Son düzenleme:
İnieta Randan üstün ki zaten bizim koşucu olmasa ipini çekecekti Ranın.
Bildiğin gibi en sonunda da kendini sonsuzluğa bıraktı.
Ran ikisinden de geride

ran 296 bmlümde kendi ağızından '' bunun bire bir dövüş olduğu kim söyledi diyerek'' zaten yenilgiyi kabul etti.
Reise zaten dediğim gibi teke tek dalmadılar
Aka...5E
Ran...4E ...Anak (Anak'ın bir item almadığını düşünerek)
Inıeta...3E
şekli daha uygun olur o zaman.

bir karakterin güçlü olması niye güç dengelerini bozsun ?
urek ve yakın arkadaşının oluşturduğu ekip-takım var, senin mantıkla hiç bir zaman güç dengesi yokmuş seride ama sen şimdi bozulduğunu iddia ediyorsun :/
Biraz bakış açısıyla ilgili bir durum ben üstün olacak ama abartı bir farkın olmaması hoşuma gidiyor luffy zoro mesela sanji falan 1 kat 2 kat maksimum eğitimden sonra şimdi a seviyelerle kapışırsa şaşırmam öyle bir intiba yarattılar

Biraz bakış açısıyla ilgili bir durum ben üstün olacak ama abartı bir farkın olmaması hoşuma gidiyor luffy zoro mesela sanji falan 1 kat 2 kat maksimum eğitimden sonra şimdi a seviyelerle kapışırsa şaşırmam öyle bir intiba yarattılar
zaten rahat ol Androssi konn laure filan varken fark uçuruma gidemez.
Androssi prenses zaten, prensesler ilk 10 da olan kimseler
Koonun babası ilk 10 da
yani gelecekleri seviyeli belli aşağı yukarı. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık