Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En iyi 10E Seviye Kurallı

En iyi 10E Seviye Kurallıyı işaretleyin...

• Kullanılan toplam oy
    61
Beta'ya karşı Yihwa, Laure, Rak anca duruyordu total güç olarak Androssi Varagavr'ın bi tık altıdır.
Reflejo'nun yeri de hemen hemen aynı olur.
Ama böyle olunca kurallı bazında çok yetenekli olan Laure Hatsu Novick gibi karakterlere yer kalmıyor.
ankete göre konuşuyorum sayılmamalı falan yazsaydı ona göre yazardık ama gölge saymasak bile ilk 10 banko girer

Koon Fenerci diye mi bu kadar hafife alınıyor anlamadım, ayrıca sıralamaların çokta gücü yansıttığını düşünmüyorum.. Koon babasının zulasına girecek kadar cesur ayrıca babasına henüz meydan okuyanın olmadığını biliyoruz ve hedefi babasına meydan okumak.. Bunu dile getiriyor, Ran gibi bir karakter onun peşinden gitmeye karar verdiyse bu sırf lafta değildir.. Kesinlikle göründüğünden daha fazla numarası var, bunu da Prenses Maria ortaya çıktığında herkes görecek..

Koon Fenerci diye mi bu kadar hafife alınıyor anlamadım, ayrıca sıralamaların çokta gücü yansıttığını düşünmüyorum.. Koon babasının zulasına girecek kadar cesur ayrıca babasına henüz meydan okuyanın olmadığını biliyoruz ve hedefi babasına meydan okumak.. Bunu dile getiriyor, Ran gibi bir karakter onun peşinden gitmeye karar verdiyse bu sırf lafta değildir.. Kesinlikle göründüğünden daha fazla numarası var, bunu da Prenses Maria ortaya çıktığında herkes görecek..
hahah anketteki 3. isim yahu nasıl hafife alınıyor :D
Önündeki kişilerde Androssi ve baam.
hafife alınınan varsa Varagarv :/
Baam androssi varagarv bir seviye, Bana göre Baam zirvedeki zatende ama androssi filan kapışır rahatlıkla Baamla
konn, laure, reflejo ayrı bir seviye
Diğer 4 isimde başka bir seviye oyuncusudur bence

Baya farklı düşünüyormuşuz. Bana göre bunların içinden Baam ile kapışabilecek tek kişi Andorssi. Cidden kaçırdığım bir yer mi oldu bölümlerde?

Bir de zamanı gelince D seviye için açalım da koca yürekli Iniestayı övelim
grubumuzun yarısını alacak adam gibi adam utanmasa. :D
Reisle teke tek kapışmaya çekinirlerdi diye bir notta düşek ama tabii ki nafile :a:

Baya farklı düşünüyormuşuz. Bana göre bunların içinden Baam ile kapışabilecek tek kişi Andorssi. Cidden kaçırdığım bir yer mi oldu bölümlerde?
Varagarv bir maddog.
En son Cehennem treni girişinde Baam diğer maddog Elliot ile dövüştü ve berabere kaldılar.
Yani diğer maddogun gücünü görünce 30.katta Varagarv`ın gücü hafife alınmamalı.
Daha yeni Thornu kontrol etmiş bir Baam ın Varagarv ı yenebileceğini sanmıyorum keza Varagarv kanlı matara itemini de kazandı belki Elliot tan daha güçlü.

Varagarv bur maddog.
En son Cehennem treni girişinde Baam diğer maddog Elliot ile dövüştü ve berabere kaldılar.
Yani diğer maddogun gücünü görünce 30.katta Varagarv`ın gücü hafife alınmamalı.
Yok şimdi farkettim.:S Eski bölümlerden bahsediyormuşsun. Bence ilk üçte Androssi, Varagarv ve Baam vardır yine de her türlü.

Bir de zamanı gelince D seviye için açalım da koca yürekli Iniestayı övelim
grubumuzun yarısını alacak adam gibi adam utanmasa. :D
Reisle teke tek kapışmaya çekinirlerdi diye bir notta düşek ama tabii ki nafile :a:
D seviye kurallılar için erken daha. 50.kata gelsin herkes tanıtılsın bizimkiler C seviye olsun o zaman.

Inieta için konuşursak Aka`dan bir tık daha güçlü bana kalırsa.

Aka...5E
Inieta...4E

D seviye kurallılar için erken daha. 50.kata gelsin herkes tanıtılsın bizimkiler C seviye olsun o zaman.

Inieta için konuşursak Aka`dan bir tık daha güçlü.

Aka...5E
Inieta...4E
Aka dan ışık alamadım ben pek.
Hem küçük nüanslar varken savaşın gidişatı değişebilir. :D
Hem bu seviyele ne zaman açıklandı , yuriye bakam nerden nereye küçücük farklar bence savaşta kesin bir galibiyet değildir.
Yani 4e>5e kesin sonuç değildir bence.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık