Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü Yakın Saldırı

Sizce en güçlü saldırı kime ait ?

• Kullanılan toplam oy
    192
Şıklar çoğaltılabilirdi ama hangi şık olursa olsun bugüne kadarki en etkili saldırı kaidonun 1 hit i.Luffy en güçlü haliyle tek yedi bu saldırıda bugüne kadar bu kadar güçlü bir saldırı görmemiştik newgate in depremi Luffy'nin g4 ünü teklermiydi şüpheliyim büyük hasar verirdi ama teklemezdi diye düşünüyorum.

Deprem dedim ben. Kuma'nın meyvesi de tehlikeli. Denizin dibini boylatır adama dikkat etmezsen. Kaido'yu söylemeye gerek yok.

Luffy Kaido'dan değil Akainu'dan saldırı yese helvasını yerdik. Akainu tutturabilirse karakterlerin neredeyse tamamını tekler.

Öncelikle, Linlin'in yaptığı saldırı değil savunmadır. Kolun duruş şekli bunu belirtiyor. Linlin'den henüz ciddi bir fiziksel saldırı görmedik.

Garp ve Kaido'nun saldırıları güçlü olsa da ikisi de sağ kol seviyesindeki rakiplerine karşıydılar. Garp belki en güçlü sağ kollardan biri olan ve kendini iyileştirebilen Marco'yu tabiri caiz ise yere çiviledi; Kaido ise Luffy'i tekledi lakin bunlar büyütülecek saldırı değil. (Elbette daha ciddi saldırıları mevcuttur)

Beyazbıyık ve Sakazuki'nin saldırıları ise bence bu anketteki en güçlüler. Beyazbıyık bir amirali savaş dışına bırakırken Sakazuki ise bir tümen komutanını ve bir yonkoyu delebiliyor. Bu sebeple bu ikisinin saldırısı bunlar arasındaki en güçlülerdir.

Oyum Sakazuki'ye onunki bir tık daha tehlikleli. Adamın meyvesi temas ettiğini yok etmek üzerine.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık