Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü Logia

Logialar'ın En Kudretlisi Hangisidir?

• Kullanılan toplam oy
    62
Goro Goro'nun hakkını yemeseydi Oda oyum onaydı, ancak meyve gücünü kısmış o yüzden oyum Pika Pika no Mi'dir. Bir eksikliğini göremiyorum bu meyvenin.

Yami yami'nin iyileştirme yeteneğide var onu yazmamışsın.Ayrıca goro goro en güçlü meyve olamaz attığı yıldırımlar yaşlı basit bir adamı bile öldüremiyor.En güçlü meyve ise büyük ihtimal yami yami no midir.Verdiği yetenekler çok iyi.Ayrıca meyveyi daha tam güç görmedik Ace vs'sinde bile atlanmış kısımlar var.
Attığı yıldırım o yaşlı basit bir adama değmemişken, nasıl öldürmesini bekliyorsun?

Magu-pika-gasu ilk 3.Sonra goro-yami-hie.Ama hie.Ha goro-goro bir amiral de olsa daha farklı olurdu.Gene söylerim saçma biçimde ekarte olmuş bir meyve.Altına şekil ver ama lastiğe zarar verme.Onu geç yaşlı ve üstünde zırh olan adam bile ayağa kalktı :D
Şu kısım'da devreye girmek isterim :T
Altın iletken , Lastik yalıtan olarak vurgulandı.
Yani altın zaten iletken olduğundan içinden geçebiliyor. Eritebiliyor vs

Fakat , kaç volt verirse versin Lastik'de işe yaramıyor.
Yıldırımı hissetmiyor. Akım taşınmıyor yani , bunu altın ile kıyaslamak doğru gelmedi bana.
Sonsuz volt atsın , lastiğin kızarmaması pek mantık dışı değil. Çünkü akımı hissetmiyor.
Lastik'de akımı taşınmalı ki , ısıtabilsin. :T

Zaten gösterilmedi mi en güçlü magu magu diye?
Kime vursan ya sakat kalıyor ya ölüyor kaç yüz küsür bölüm ölüm yoktu ,magu girdi sahneye şu heriflerin haline bakın , birinde bacak komple gitmiş ,diğerinin göğsü kafası kadar delindi yüzünün yarısı eridi ,birinde yara izi var ,diğerinde sol omuz delindi herifler yamalı teker gibi geziyorlar.

Açıkça magu magu.

goro goro no mi benim gözümde en güçlü meyve :)
bekliyorum inşAllah oda ilerleyen zamanda eneli tekrar gösterir enel biraz tecrübe kazansın ve silahlanma hakisini uyandırsın adam dehşet güçte olur şu hali ile 500m demiş oda eneli daha fazla görmek isterim :D

Zaten gösterilmedi mi en güçlü magu magu diye?
Kime vursan ya sakat kalıyor ya ölüyor kaç yüz küsür bölüm ölüm yoktu ,magu girdi sahneye şu heriflerin haline bakın , birinde bacak komple gitmiş ,diğerinin göğsü kafası kadar delindi yüzünün yarısı eridi ,birinde yara izi var ,diğerinde sol omuz delindi herifler yamalı teker gibi geziyorlar.

Açıkça magu magu.
yamalı teker tespiti harika :hhh:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık