Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En Güçlü Espada Kimdir?

En Güçlü Espada Hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    132
Zaten ağzından çıkanlar da reiatsu'sunun doğasının farklı olması. :D Ulan o zamana kadar kaç kişinin reiatsu'sunu tecrübe ettin de farklı diyorsun. :D
"Its not just strong or enormous" diyor buradan ne anlıyorsun sadece reiatsunun dogasindan mı bahsediyormus :/ istersen mangaka acıklama yapsın stark Ulqiyi ezer diye banane abi ulqiden, görüneni bile eğip büküyorsunuz garibime giden o.

@The Nameless Pharaoh

Neyse, ciddi olacak isek gücü ve boyutundan da bahsediyor orada, ama İshida'nın asıl odağı, söylemek istediği Ulqi'nin reiatsu'sunun farklı bir yapıda olması. Kaptanları tam gücünde olmasa gördü bu herif sonuçta, sırf bir reiatsu güçlü diye mi şaşıracak. :/

Ulqiorra’yla starrk’ın reiatsusu denk olsa zaten starrk shit diff atar. Dövüş tarzı çok daha iyi.

Ulqiorra’nın stat’ları yükseliyor sadece. Bi de son salınımında kontrol edemediği, sabit duran adamı ıskalayan mızrağı var. Mecburen yakın dövüşte kullanıyor.

Starrk’ın salınım gücü ise elleri cepte beklerken 2 tane vaizard kaptanı ezmeye yarıyor. Ve kendisi de bi yandan kaptan üstü seviyede yakın dövüşe girebiliyor ama gerek kalmadı orda.

Ulqiorra haricinde cero oscuras atan yok bile. Ordan anlayın uyanış farkını. Harribel’in su teknikleri var, barragan herşeyi çürütüyor, starrk kurt veya 1000 cero yolluyor. Cero escuras’a ihtiyaçları bile yok. Ulqi kendi özel gücü olmayınca genel olarak her espada’da olan özelliklerini arttırmış.

Ulqi son formunda daha yüce bi varlıktır diye tahmin ediyorum ben de. Yazmışımdır bunu önceden. Ama starrk’ın salınım güçleri tehlikeli.
Kurtlar 2’ye ayrılmışken ve starrk onlara katılmıyorken bile aldılar vaizard’ları. Aynı anda hem tüm kurtlar 1 kişiye dalsa hem de starrk’ın kendisi saldırsa bundan sağ çıkacak kişi sayısı çok azdır. Ulqi’nin de onlardan biri olabileceğini sanmıyorum ben.

Ankette ulqi diyenleri anlamıyor değilim. Ama uyanış güçleri arasında o kadar fark varken bi zahmet reiatsusu daha yüksek olsun. Tabi çevresindekileri varlığıyla öldüren birine kıyasla ne kadar yüksek olabilir o da şüpheli.

@The Nameless Pharaoh

Neyse, ciddi olacak isek gücü ve boyutundan da bahsediyor orada, ama İshida'nın asıl odağı, söylemek istediği Ulqi'nin reiatsu'sunun farklı bir yapıda olması. Kaptanları tam gücünde olmasa gördü bu herif sonuçta, sırf bir reiatsu güçlü diye mi şaşıracak. :/
Death denen arkadaș gücü degilde yenilenmesi artmıș gibi söyledigi için o resmi atmıștım. Yani asıl gücü yenilenme bunda hem fikiriz ama onun ima ettigi gibi 2.salınımda hic güc artisi olmadı demek garip geldi bana onu belirtmistim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık