Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En Güçlü Espada Kimdir?

En Güçlü Espada Hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    132
Espadalar arasındaki en büyük güç ayrımı 4'den itibaren başlamakta.4 Espada da inanılmaz güçlere sahipler.Ancak ben Halibelin diğer 3 kişiden daha güçlü olduğunu zannetmiyorum.Onu çıkaracağım.İşte Adaylar

4 Numara - Ulqiorra Schiffer

Adeta bir görev adamı olan Ulqiorra,gücünü daima muhafaza eden bir Süper Hollow.Cero'nun çok daha üst düzeyi olan Cero Oscuras'ı kullanmaktadır.Ayrıca Hızlı Yenilenmeye sahip tek Arrancardır.

1.salınımla birlikte 2.salınımı daha dikkat çekmektedir.Lanza Dela Relampouge gibi inanılmaz bir hasar alanına sahip güçler kullanmaktadır.Hızı inanılmaz bir seviyededir.Daha 1.salınımda tek Oscuras ile İchigonun maskesini rahatça kırmıştır.Ayrıca kendisi İchigo'yu 2 kez öldürmüştür.

2 Numara - Barragan Luisenbarn

Aizen tarafından tahtı çalındığından beri Hollow Kralı Barragan,yaşlı ve sessiz biri haline gelmiş ancak bir çok Hollow onu kralı gibi görmektedir.Salınımının gücü Hax seviyesindedir.Etrafındaki herşeyi yaşlandırır ve çürütür.

Bu yüzden yaklaşmak imkansızdır.Ayrıca Çürüme Dalgasını Senbonzakura gibi rahatça kullanabilir.Kendisi çok üstün Kido teknikleriyle bile zar zor durdurularak,kendi kendini imha etmesi sağlanmıştır.

1 Numara - Coyote Starrk

Bütün Espadalar içinde Vasto Lorde adayı olabilecek yegane kişi olan Starrk,tembelliği ve uykuculuğuyla onu yenen Kyoraku'ya benzemektedir.Kendisi Cero kullanımında son derece ustadır.Herhangi bir hareket yapmaksızın kullanabilir.

Salınımı ile adeta bir Cero Silahşörüne dönüşen Starrk,Cero ışınlarını 1 ila binlerce arasında değiştirebilen 2 adet silaha sahip olur.İleriki seviyelerde 2 adet cero kılıcıyla birlikte,ısırdıklarında muazzam bir Cero salınımı yapan Kurt Sürüsüne hükmeder. (Benim harcandığını düşündüğüm yegane karakterdir kendisi.Çöplük balon Grimmjow yerine Starrk'ın yaşamasını çok isterdim.Bu kadar güçlü bir karakter bu kadar kolay harcanmamalıydı.Flashbacklerde bile gücünün ne kadar yüksek olduğu belli olmaktadır.)

Sizce hangisi daha güçlüdür?

Barragan <?> Ulqiorra >> Stark >>> Harribel > Nelliel > Grimmjow > Nnoitra > Zommari = Szayel Aporro > Aaroniero Arruruerie

Yammy denilen özürlü ise serideki en büyük fan kitlesine sahip iki karakterin, Byakuya ve Zaraki'nin önüne atılmış et parçasından farksızdır.

Barragan ın yetenek çok ters.Ama 2 defa nasıl yenildiğine şahit olduk.Yeteneğe sahip olmak kadar kullanmak da önemli.Konu için de tabi ki starrk reis.Ayrıca dilde tüy müy kalmadı,emo ulqi nin gücü 2.salınım da zirve falan yapmıyor.Hızlı iyileştirme artıyor.Abartıp durmayın şunu artık.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık