Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü 5. Korsan

Sizce kim ?

• Kullanılan toplam oy
    389
Şişi olduğu gibi Dünya'nın en iyi kılıç ustası. Ünvanları kaale almayı öğrenmiş olmalıydın bu zamana kadar :)
Bak benim dediğime geliyorsun :D Shanksla eskiden eşit dövüşüyorlardı kılıç bakımından Shanks kol gidince mihawk rekabeti bitiriyor bu bir. İkincisi dediğim gibi ve dediğin gibi başka faktörlerde var ve shanks her türlü bu faktörlerde döver.(Döver mecazi manda yani üstün)
EDİT: Bunlarda üstün olmasını yonkou ve en güçlü 4 korsandan biri olmasına bağlıyorum.

Kizaru ne kadar trol de olsa bunun anası Marco'nun falan çapını az çok biliyordur. Kadın Wb'nin mirasına göz dikmiş tek bunla. Demek ki Marco'ya karşı şansı rahat var.
Kadın yolunu bulmaya çalışıyor. Ayrıca algısının ne kadar doğru olduğu ne malum. Biraz Kizarunun lafına güvenebiliriz. Yani o da ''gençlik yılları'' dedi diye. Tam bir belirleme yapmak zor. Burdan Marcoyla kapışabileceğini düşünmek pek mantıklı değil. Wevil manyak zaten ona kalsa gidip Tiç'e kafa atacak.

Bak benim dediğime geliyorsun :D Shanksla eskiden eşit dövüşüyorlardı kılıç bakımından Shanks kol gidince mihawk rekabeti bitiriyor bu bir. İkincisi dediğim gibi ve dediğin gibi başka faktörlerde var ve shanks her türlü bu faktörlerde döver.(Döver mecazi manda yani üstün)
EDİT: Bunlarda üstün olmasını yonkou ve en güçlü 4 korsandan biri olmasına bağlıyorum.
Ben zamanında çok güzel özetlemiştim aslında.

Shanks ÖSS'de fulle yakın çeken biri Matematik ve Türkçe full yapmış. Mihawk ise Matematik ve Türkçe'yi full yapmış ama diğerleri yok. Diğerleri yok derken fulle yakın değil anlamında.:) İlk bine girmiş işte.:D

Ben zamanında çok güzel özetlemiştim aslında.

Shanks ÖSS'de fulle yakın çeken biri Matematik ve Türkçe full yapmış. Mihawk ise Matematik ve Türkçe'yi full yapmış ama diğerleri yok. Diğerleri yok derken fulle yakın değil anlamında.:) İlk bine girmiş işte.:D
He işte olay bu çok güzel örneklemişsin :D Atıyorum Shanks ilk 10 a girmiş mihawk ilk 100e gibi

Tamam işte kol gidince Mihawk Shanks'tan üstün oldu kılıç konusunda. Shanks da kılıç konusunda artık en iyi olamayacağını bildiği için diğer kulvarlarda geliştirdi kendisini. Özellikle de kral hakide.

Bana kalırsa aralarında şöyle bir denge var:

Mihawk kılıç ustalığında, b. haki ve kenb. hakide daha iyi.
Shanks da kral hakide.

Gerçi bu şekilde de Mihawk üstün gibi gözüktü :D

Mihawk >= Shanks. Shanks bir kılıç ustası ve bu durumda Mihawk'tan güçlü olamaz. Hani dövüşseler ben sade kılıç kullanıyorum, öteki güçlerimi saklıyorum xD: yapmaz Shanks. Tüm gücüyle dövüşür ve daha önce de tüm gücü ile dövüşmüştür Mihawk'la. Buradan Shanks toplam güçte Mihawk'tan aşağıdır ya da eşittir sonucu çıkar.

Mihawk >= Shanks. Shanks bir kılıç ustası ve bu durumda Mihawk'tan güçlü olamaz. Hani dövüşseler ben sade kılıç kullanıyorum, öteki güçlerimi saklıyorum xD: yapmaz Shanks. Tüm gücüyle dövüşür ve daha önce de tüm gücü ile dövüşmüştür Mihawk'la. Buradan Shanks toplam güçte Mihawk'tan aşağıdır ya da eşittir sonucu çıkar.
Nasıl yaa ? Mihawk sadece bir şici değil mi, nasıl olur ? :fool:

Beckman'a fikir adamı diyorsun, Shanks'ı Mihawk'tan üstün görmüyorsun. Nasıl Yonkou tayfası la bunlar o zaman? Teach çakıp geçseydi Marineford'da madem o kadar güçsüzler.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık