Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü 5. Korsan

Sizce kim ?

• Kullanılan toplam oy
    389
FAnlığa gerek yok. En güçlü oluşum Dof'a aitti. Wb ailesi ile vs atabilen tek tayfa.
Yonko oluşumunun prototipiydi Doflamingo tayfası ve ağı.Bir zamanlar mini yonko diyordum ki hala arkasındayım.Novaların dofun düşüşüne verdiği tepki ufak çaplı bir yonko gibi.Vaay çekiyor hepsi lord indirdikleri için değil çünkü Law gibi kendileri de lord olabilir zaten.

Soru net değil. Yonkouları en güçlü dört yapmış, bende 5. gücü seçtim. Marcoları da zaten ekibiyle değerlendirdim. Bireysel mi bakıyoruz?
Yeap bireysel sormuş.

Yonko oluşumunun prototipiydi Doflamingo tayfası ve ağı.Bir zamanlar mini yonko diyordum ki hala arkasındayım.Novaların dofun düşüşüne verdiği tepki ufak çaplı bir yonko gibi.Vaay çekiyor hepsi lord indirdikleri için değil çünkü Law gibi kendileri de lord olabilir zaten.
Nw deki rastgele adamların gelip tarumar ettiği yonkou prototipi.

Hemen çarpıtma hemen çarpıtma az çakal değilsin. :)
Şimdi 2 tane D. ki bir tanesi geleceğin korsan kralı nwdeki rastgele adamlar oluyorsa önemli adamlar dolar milyarderleri olmalı o zaman.
Tayfadan bahsediyorum ben kaptandan değil.

Weevil'ı falan görmedik ki, o zaman herkesin kişisel tercihine kalmış.
Öyle tabi. Ama şöyle bir bakınca Marconun muhattapları, amiraller ve Teach oldu. Hani ciddi bir ağırlığı var adamın.

Tayfadan bahsediyorum ben kaptandan değil.

Öyle tabi. Ama şöyle bir bakınca Marconun muhattapları, amiraller ve Teach oldu. Hani ciddi bir ağırlığı var adamın.
Eh onu diyorsan müttefikleri biliyorsun filo kurdu adamlar daha ne olsun dressrosa kaynıyordu resmen.O filo daha sonra kk filosu olacak güçlü adamlarla dolu.

Zaten Doffynin en büyük hatası kolezyum düzenlemek oldu.Mihawk gibi luffynin herkesi etrafına çekebildiğine tanık olmuş olsaydı hesabını ona göre yapıp o kadar güçlü adamı oraya çağırmazdı gibime geliyor.Sonradan bütün oklar Dof ailesine döndü çünkü arctaki en büyük dezavantaj bu oldu.Ama nerden bilsin işte luffynin denizlerdeki en tehlikeli güce sahip olduğunu. :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık