Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü Birinci Komutan

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    121
Mangayı kontrol ettim ve sağ kol olduğunu söyleyen Sheepshead'miş. Galiba yıkıcılar olarak bilinen üçlü Kaido'nun sağ kolları oluyor. OP Wiki'de Jack için, Kaido'nun üç sağ kolundan biri demiş.

Katakuri ve ucundan Marco hariç hiç birini görmedik. Hakkında bir takım söylentiler var sadece bazılarının.

Fanlık damarım basarsa Marco'ya atarım, yok işin içine fanlığı katmayacaksam Ben Beckman'ın en güçlü sağ kol çıkacağını düşünüyorum.

Marco diğerleri bana o kadar güçlü gibi gelmedi misal Jack animeyi pek ciddiye almam ama Jackin Dofun oldugu gemiye saldırdığında Fuji buna tek saldırdı diye gösteriyor Jack işte o anda uyandığında üzerinden terler boşarıyor bu bana olası geldi mangada olmamasına rağmen.Beckman Kizaruya silah çektiğinde Kizaru onu ciddiye bile almadı.Ama Marco tehdit etmek yerine işleme geçiyor.Shiryudan beklentim yok nedense kılıç kullanıyor diye abartılıyor.

Mangayı kontrol ettim ve sağ kol olduğunu söyleyen Sheepshead'miş. Galiba yıkıcılar olarak bilinen üçlü Kaido'nun sağ kolları oluyor. OP Wiki'de Jack için, Kaido'nun üç sağ kolundan biri demiş.

Viz çevirisinde sağ kol demiyor. Hepsi lakabını bir afetten alan en yakın 3 adamından biriymiş.

Artık gördük ki Katakuri değilmiş.İhtimaller iyice azaldı.Bana göre Katakuri en zayıf olandı hemen aradan çıkarıldı.Diğerleri çok daha güçlü olacaktır.Kaido'nun sağ kolu sanırım Jack değil o zamanlar öyle sanıyorduk o sağ kol tam azman olacaktır.Marco zaten malum yonko ile kapışıyor.Beckmann desen kaptanıyla ortak gibi her halinden güçlü olduğu belli.Shiryuu ise belki meyve yiyecek üzerine lanetli kılıç var elinde.Kan akıtmaktan zevk alan bir psikopat onu da çok güçlü göreceğiz gibi.Kata en zayıf halkaydı diğerleri gerçekten güçlü seçim yapmak baya zor gözüküyor.Ama yakında Marco ve Kaido'nun sağ kolunu görünce taşlar iyice yerine oturur.
Katılıyorum. :good:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık