Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Etkileyici Diz Çökme Sahnesi

En Etkileyici Diz Çökme Sahnesi

• Delinger, Hakuba Sahnesi

Kullanılan: 1 1.3%
  • Fujitora, Riku Sahnesi

Kullanılan: 11 13.9%
  • Hiluluk, Wapol Sahnesi

Kullanılan: 13 16.5%
  • Luffy, Magellan Sahnesi

• Sanji, Zeff Sahnesi

Kullanılan: 25 31.6%
  • Saul, Aokiji Sahnesi

Kullanılan: 4 5.1%
  • WB, Kalp Krizi Sahnesi

• Zoro, Enel Sahnesi

Kullanılan: 3 3.8%
  • Zoro, Mihawk Sahnesi

Kullanılan: 4 5.1%
  • Luffy, Ace Sahnesi

Kullanılan: 7 8.9%
  • BM, Çerçeve Kırılma Sahnesi

Kullanılan: 0 0.0%
  • Gorusei, IM Sahnesi

Kullanılan: 2 2.5%
  • Roger, Oden Sahnesi

• Kral Riku Sahnesi

• Diğer

Kullanılan: 5 6.3%

• Kullanılan toplam oy
    79
Luffy'nin Kuma karşısında tayfasını kaybettiği sahne de beni etkilemişti baya. O çaresizliği bana çok iyi geçmişti.

Zoro'nun vagon ve Kuma'yı kestikten sonraki pozları ile Perona ve hayaletlerin Usopp karşısında diz çökmeleri en etkileyicilerdir diye düşünüyorum.

Luffy'nin Kuma karşısında tayfasını kaybettiği sahne de beni etkilemişti baya. O çaresizliği bana çok iyi geçmişti.
Hakikaten iyiydi. Gözlerinin önünde tüm tayfası teker teker kayboldu, bir o yana bir bu yana koşturdu ama nafile. Tayfanın tamamen öldüğü versiyon Moriah ve Croconun hali işte. Acaba Luffynin tayfa tamamen ölseydi Luffynin hikayesi nasıl olurdu, ayrı bir konu çıkar burdan. :)

Zoro'nun vagon ve Kuma'yı kestikten sonraki pozları ile Perona ve hayaletlerin Usopp karşısında diz çökmeleri en etkileyicilerdir diye düşünüyorum.
Bence Zoronun eklediğim tüm sahneleri etkileyici ama en iyisi Vagon sahnesi, aksiyonu çok iyi yansıtmış. :)

Negatif Hollowlarin diz çökmesi Bleache gönderme olabilir mi acaba, bilemedim. :) @Millennium Wizard

Hakikaten iyiydi. Gözlerinin önünde tüm tayfası teker teker kayboldu, bir o yana bir bu yana koşturdu ama nafile. Tayfanın tamamen öldüğü versiyon Moriah ve Croconun hali işte. Acaba Luffynin tayfa tamamen ölseydi Luffynin hikayesi nasıl olurdu, ayrı bir konu çıkar burdan. :)

Bence Zoronun eklediğim tüm sahneleri etkileyici ama en iyisi Vagon sahnesi, aksiyonu çok iyi yansıtmış. :)

Negatif Hollowlarin diz çökmesi Bleache gönderme olabilir mi acaba, bilemedim. :) @Millennium Wizard
İsmi aynı sadece sanmıyorum.Göndermeyi cisimlenmiş kılıç tiplerinde yapıyor işte tipsiz tiplemeler falan çiziktirmiş.Kubo buna zamanında nefret ediyorum demiş ya ona herhalde bunlar. :D Ama sonrasında da zanpakto gibi adam kaldıran Enma çizmeye de utanmıyor tabii. :)

Ben ilk izlediğimde çok etkilenmiştim ama Luffy'nin seslendirme sanatçısının da etkisi çoktu. Mangada aynı etkiyi alır mıydım bilemem ama yine de etkileyici sahne her türlü.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık