Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Dayanıklı

En dayanıklı?

• Kullanılan toplam oy
    209
Oden onla herkesi biçer.
O konuyu yakında öğreneceğiz zaten bakalım Kaido nasıl bu kadar sağlam bir bedene kavuşmuş yediği meyvenin gücünden dolayı diye düşünüyorum. Biliyorsunuz ki Ejderha derisi çok sert olur ve Kaido da ejderha meyvesi yemiş. Bundan dolayı sert olabilir vücudu. Lakin Big Mom'un sertliği doğuştan geliyor.

MuzluYulafEzmesi

Burada demeye çalıştığım aldığı bütün darbelere rağmen yara almaması. O da bir ihtimal lakin şu anda durum tam olarak bu. Kaido'nun bedeninin daha sert olduğu anlatılır o yükseklikten atlayıp da zarar görmemesi, giyotin, mızraklar ve daha nice silah işlevsiz kalıyor. Ben yine de Big Mom'u destekliyorum bu konuda.
O darbeleri Kaido alsa o da yara almazdı bence ama dediğin gibi Big Mom'da oldukça dayanıklı çıktı yara almama tarzı dayanıklılık konusunda Big Mom ve Kaido kapışır gerçekten umarım Oda hangisinin daha dayanıklı olduğunu anlamamız konusunda bize yardımcı olur :sapkali:

O darbeleri Kaido alsa o da yara almazdı bence ama dediğin gibi Big Mom'da oldukça dayanıklı çıktı yara almama tarzı dayanıklılık konusunda Big Mom ve Kaido kapışır gerçekten umarım Oda hangisinin daha dayanıklı olduğunu anlamamız konusunda bize yardımcı olur :sapkali:
Bir de Big Mom'un dayanıklılığı doğuştan ama Kaido'nun ki meyve gücü olabilir. Ejderha derisi çok kalın ve sert olur bir zırhtır kolay kolay hiçbir silah geçemez. Kaido'nun yemiş olduğu ejderha meyvesinin etkisiyle bu kadar sert bir deriye sahip olabilir. Luffy bunu fark etmiş olacak ki iç organlara saldırmanın yolunu arıyor. Bu noktada baktığımız zaman Eğer Kaido ile ilgili olan şey meyve gücüyse Big Mom öne geçer benim için, çünkü meyvesiz Big Mom böyle sert bir vücuda sahip.

MuzluYulafEzmesi

Bir de Big Mom'un dayanıklılığı doğuştan ama Kaido'nun ki meyve gücü olabilir. Ejderha derisi çok kalın ve sert olur bir zırhtır kolay kolay hiçbir silah geçemez. Kaido'nun yemiş olduğu ejderha meyvesinin etkisiyle bu kadar sert bir deriye sahip olabilir. Luffy bunu fark etmiş olacak ki iç organlara saldırmanın yolunu arıyor. Bu noktada baktığımız zaman Eğer Kaido ile ilgili olan şey meyve gücüyse Big Mom öne geçer benim için, çünkü meyvesiz Big Mom böyle sert bir vücuda sahip.
Eğer gerçekten dediğin gibiyse benim içinde öyle olur gerçekten O zaman da Big Mom için Ejderha Meyvesi + Haki ile ne kadar dayanıklı olur acaba diye hayal kurarız :hhh: Meyve gücüyse Karasakal'ın Meyvesi karşıdakinin meyvesini tam anlamıyla kapattığı için Kaido'ya karşı oldukça büyük bir avantajı olur aslında:eek:

Eğer gerçekten dediğin gibiyse benim içinde öyle olur gerçekten O zaman da Big Mom için Ejderha Meyvesi + Haki ile ne kadar dayanıklı olur acaba diye hayal kurarız :hhh: Meyve gücüyse Karasakal'ın Meyvesi karşıdakinin meyvesini tam anlamıyla kapattığı için Kaido'ya karşı oldukça büyük bir avantajı olur aslında:eek:
Zaten Onun iki meyvesi de sıkıntılı. Yami Yami No Mi'si ile karşı tarafın meyve gücünü siliyor üzerine birde Gura Gura No Mi'yi yedi. Şimdi bu iki meyveyle rakipsiz gibi. Shanks'ın meyve gücü yoktur bununla nasıl baş eder onu da bilemiyorum, ya da Luffy'nin bununla nasıl baş edeceğini.

MuzluYulafEzmesi

Zaten Onun iki meyvesi de sıkıntılı. Yami Yami No Mi'si ile karşı tarafın meyve gücünü siliyor üzerine birde Gura Gura No Mi'yi yedi. Şimdi bu iki meyveyle rakipsiz gibi. Shanks'ın meyve gücü yoktur bununla nasıl baş eder onu da bilemiyorum, ya da Luffy'nin bununla nasıl baş edeceğini.
Fiziksel güç , çeviklik , refleks , belli bir dövüş sanatında uzmanlığı ve haki türlerindeki ustalığından kısılmak zorunda bence yoksa bu 2 meyve ile birlikte haki ve geri kalan konularda bir amiral seviyesinde ya da en kötü Kata seviyesinde olsa bile yenilmez resmen 1'e 1'de. Meyve hariç geri kalan konularda zaten bir Kata etseydi Beyaz Sakalın Tayfasında çok daha ön planda olurdu diye düşünüyorum . Bakalım göreceğiz .

Sadece dayanıklılık faktörüne bakıldığında tabiki de marco'dur. Adam 3 amiral'e dalmasına rağmen tek çizik almadı. ( aldığı çizikte kayboldu) kizaru bile içinden kaç ışın geçirmesine rağmen birkaç dakika da hiçbir şey olmamış gibi tekrar ayağa kalktı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık