Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Dayanıklı

En dayanıklı?

• Kullanılan toplam oy
    209

MuzluYulafEzmesi

Babalık bence kesinlikle yani darbelere karşı olan savunmasından çok ( İsimsiz bir sürü askerden kılıç darbesi aldı ) acı eşiği ve vücudunun durumu ne kadar kötü olursa olsun savaşmaya devam edebilmesinden dolayı . Zaten daha çok acı eşiği ve irade ile alakalı bence bu konu o yüzden aslında Zoro da olabilirmiş onunda acı eşiği ve sahip olduğu yaralara rağmen dövüşebilme olayı oldukça ileri seviyede tabi şu açlıktan ve yaradan bayılma birazcık tedirgin etti beni açıkcası :üzgünüm:

“Beyaz sakal öldü. Ölmesine rağmen yıkılmadı! Yaralarla kaplı vücuduyla düşmanlarını yok etme şekli kesinlikle bir canavardan farksızdı. Bu savaşta toplam 267 kılıç yarası aldı! Vücuduna 152 mermi isabet etti! 16 top mermisi tarafından vuruldu! Yine de görkemli sırtında ya da tüm korsanlık hayatı boyunca kaçarken aldığı bir yara yok!” Oyumu Babalığa attım. Vay be yazarken duygulandım bak.
Yapma ağlatacan mı bizi yav. Wb babayı saygıyla anıyoruz:sapkali:

Charlotte Linlin diyorum. Kadın yediği onca darbeden sonra halen yara almadan hareket ediyor. Hatırlayın Elbaf'ın devlerinden birinin devasa kılıcını daha küçücük veletken parçaladı. Brook ile olan savaşını hatırlayın. Sonrasında Luffy, Germa 66'lar, Thousand Sunny'den Coup de Burst yedi. İki devasa büyüklükte yıldırım darbesi yedi. Jinbei'den şiddetli bir Gyojin Karate yedi.King şelaleden aşağı attı kalktı geldi, Quenn Kafa üstü tepesine bindi yine ayağa kalktı. Bir gündür aralıksız Kaido ile kapışıyor. Bunlar bile Big Mom'u en dayanıklı olarak listeye yazmak için yeterli bir sebep. Kaido derdim ama onu Oden Enma ile biçmiş.

Charlotte Linlin diyorum. Kadın yediği onca darbeden sonra halen yara almadan hareket ediyor. Hatırlayın Elbaf'ın devlerinden birinin devasa kılıcını daha küçücük veletken parçaladı. Brook ile olan savaşını hatırlayın. Sonrasında Luffy, Germa 66'lar, Thousand Sunny'den Coup de Burst yedi. İki devasa büyüklükte yıldırım darbesi yedi. Jinbei'den şiddetli bir Gyojin Karate yedi.King şelaleden aşağı attı kalktı geldi, Quenn Kafa üstü tepesine bindi yine ayağa kalktı. Bir gündür aralıksız Kaido ile kapışıyor. Bunlar bile Big Mom'u en dayanıklı olarak listeye yazmak için yeterli bir sebep. Kaido derdim ama onu Oden Enma ile biçmiş.
Oden onla herkesi biçer.

MuzluYulafEzmesi

Kaido'nun Oden tarafından Enma ile biçilmesi onun Linlin'den daha dayanıksız olduğunu göstermezki Oden Enma ile Lili'yide biçebilir belki .

Kaido'nun Oden tarafından Enma ile biçilmesi onun Linlin'den daha dayanıksız olduğunu göstermezki Oden Enma ile Lili'yide biçebilir belki .
Burada demeye çalıştığım aldığı bütün darbelere rağmen yara almaması. O da bir ihtimal lakin şu anda durum tam olarak bu. Kaido'nun bedeninin daha sert olduğu anlatılır o yükseklikten atlayıp da zarar görmemesi, giyotin, mızraklar ve daha nice silah işlevsiz kalıyor. Ben yine de Big Mom'u destekliyorum bu konuda.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık