Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Dayanıklı

En dayanıklı?

• Kullanılan toplam oy
    209
Bir konu da da Zoro olmasa dişimi kiracagim.
Kafayı yedin herhalde. O bu serinin mükemmel seyidir.

Fiziksel güçte en iyi olacak. Kılıçları en iyisinden olacak. B.haki en iyisi zaten kılıç ustası için var b.haki.

K.haki de aslında kılıç ustası meziyetidir. Rakibini tartmali atakları görmelidir.

Dayanıklılığın sözlük anlamında zaten Zoro yazar.

H.haki bile aslında ilk başta bir kılıç ustasinda oratau çıkmıştır.

Hız desen oohoho o da kılıç ustası işidir.

Anlayacağın Kılıç ustaları her şeyde en iyidir. Zoro ise her şeyin en iyisine sahip olan mükemmel varlıktır. Serideki en uç örnekleri gördüğün her karakterin en iyi yani Zoro da buluşacaktır. Çünkü Zoro'nun sözlük anlamı da budur.

Bu anketdeki Kuzan hariç diğer kişiler 10 gün sürmeden yener zaten Akainu'yu :D
WB, Kaido, BM eğer Aokiji ayari olsa bu 10 gün dayanamazdi anlamında dedim Akainun saldırılarına. Ki Akainu isabet ettiği saldırılar ile WB'ni olmesinde en büyük pay sahibi.

Denk rakipler yani Aokiji ile. 10 gün o saldırıları atlatması aokijinin takdire şayan

Fiziksel güçte en iyi olacak. Kılıçları en iyisinden olacak. B.haki en iyisi zaten kılıç ustası için var b.haki.

K.haki de aslında kılıç ustası meziyetidir. Rakibini tartmali atakları görmelidir.

Anlayacağın Kılıç ustaları her şeyde en iyidir. Zoro ise her şeyin en iyisine sahip olan mükemmel varlıktır. Serideki en uç örnekleri gördüğün her karakterin en iyi yani Zoro da buluşacaktır. Çünkü Zoro'nun sözlük anlamı da budur.
Aahaha Zoro Tanrı tabi len :D
Loki: Zoro :ehe:

Anladim ironiyi.Her seye Zoro yakistirmasi valla ilallah getirdi. Artik bu Zoro'nun ustun bir varlik oldugunu dusunuyorum. Bu seriye Zoro cok ama cok fazla.

WB, Kaido, BM eğer Aokiji ayari olsa bu 10 gün dayanamazdi anlamında dedim Akainun saldırılarına. Ki Akainu isabet ettiği saldırılar ile WB'ni olmesinde en büyük pay sahibi.

Denk rakipler yani.
Aokiji'nin dayanmasının en büyük sebebinin ben dayanıklılık olduğunu sanmıyorum pek.Meyvelerin birbirlerini nötrlemesi olarak bakıyorum o savaşın o kadar uzun sürmesine.Ki Jinbei dediğin adam gögsü delinmesine rağmen ölmemiş,Aokiji'nin o kadar saldırıya dayanması falan oldukça normal.

Zoro neden yok listede? Korsanlar kralı olacak adamı deviren acıyı kendi üstüne alıp dimdik durdu. Pehh..

Oyumu düşünmeden Babalığa attım ama Luffy'de yabana atılmaz bu konuda seride bunun kadar dayak yiyen adam yok ,ölümle burun buruna gelen yok ama yaşıyor hala lastik oğlan dayanıklılıkta iddialı :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık