Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Dayanıklı

En dayanıklı?

• Kullanılan toplam oy
    209
meyvesiyle bilikte dersen marco ve jozu ölesiye kapışır, yok normal fiziksel olarak dersen garb ile bb ölümüne kapışır

Unknown

Neden ki ? Misal marcoyu akainun magması kizarunun lazeri etkilemiyor ama sevgi yumruğu etkiliyor. Wb magmaları yedi gitti herif zaten :/
Sorun orda o kadar kurşun yedi saldırı yedi sonra BB tayfası daldı ve yinede konuşacak gücü kaldı.Bu saldırların hepsini net bir şekilde alıp hayatta kalıcak bilmiyorum kalamaz sanırım :/

Dayanıklılık fiziksel güç sayesinde oluyor diye biliyorum.Yanlış mı biliyorum?
Benim o konuda anladığım Verilen hasar ile Alınan hasar..Alınan hasar dayanıklık oluyor.Yanlış anlamış olabilirim ama fiziksel güç ile dayanıklılık olacağını sanmıyorum :/

Arkadaşlar sadece olmuşa bakmayın. Yani düşünün misal marco o darbeleri alsa ne olurdu ? Aokiji alsa ne olurdu şeklinde.

Edit: Haki faktörünü de göz önünde bulundurun.

Roronoa Zoro

Bariz Wb'dir, sonrada 2 deprem yiyip ayağa kalkıp herkesle kapışan Akaiunu'dur. Garp'ın , Jozu'nun, Marco'nun ne dayanıklılığını gördükki? Hadi Garp dayanıklı diyelim, Marco değil mi kairoseki aldığında tek lazere yere inen? Marco dayanıklı bir karakter değil bana göre.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık