Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En Havalı Shounen Ana Karakteri

Hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    228
Yugioh'taki mısır kralı diyecektim ama ana karakter olmuyor o sanırım. Velet Yugi ana karakter herhalde. :/
O sayılabilir sanırım. Bence asıl ana karakter o. Onun hikayesi işleniyor nihayetinde.

Seinen serisi o, Shounen'de her zaman cool takılan ana karakter bulmak zor, Çoğunlukla Ana karakterin rakiplerinden veya yan karakterlerden cool adamlar çıkıyor. İsimlerden ise Gintoki'ye oy verirdim ama onunda Shounen'liği sorgulanır, yetişkin bir ana karakter sonuçta.. Diğer serilerdeki konuşarak düşmanı yıldırma,15 yaşındaki çocukların yetişkin düşmanlarına hayat dersi vermesi saçmalığını onda görmek zor.
Bende biliyorum seinen seri olduğunu aynı şeyleri düşünüyoruz.

Seinen serisi o, Shounen'de her zaman cool takılan ana karakter bulmak zor, Çoğunlukla Ana karakterin rakiplerinden veya yan karakterlerden cool adamlar çıkıyor. İsimlerden ise Gintoki'ye oy verirdim ama onunda Shounen'liği sorgulanır, yetişkin bir ana karakter sonuçta.. Diğer serilerdeki konuşarak düşmanı yıldırma,15 yaşındaki çocukların yetişkin düşmanlarına hayat dersi vermesi saçmalığını onda görmek zor.
Senin Kenshin demeni bekliyordum.

Gintoki, Gon ve Edward'ı bilmiyorum. Diğerleri adına konuşursam hiçbiri değil bence :( Zorlarsam Kenshin olabilir belki.
İppo ne geziyor bildiğin ezik bu çocuk :\

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık