Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Büyük Haddini Bilmezlik

En hadsiz kim?

• Kullanılan toplam oy
    137
Başlıktan da anlaşılacağı üzere bir karakterin veya karakter grubunun yaptığı hadsizlikler içerisinden en büyüğünü seçelim istedim.

Konu öncelikle tartışma şeklinde birkaç gün açık kalacak, bu sırada aklınıza gelen hadsizlikleri bizden esirgemeyin ki daha sonra ankete koyabileyim :)

Ayrıca bariz bir hadsizlik olacak, yani karşısındakinin kim olduğundan ve gücünden haberdar olmasına rağmen, kendi gücünden habersizmiş gibi küstahça bir tavır/konuşma olmalı. Birini veya birilerini kurtarmak için kendinden güçlü birine kafa tutanları ankete koymayı düşünmüyorum.*

*Ace konusu tartışılabilir mesela bu minvalde. Ben bunu hadsizlik olarak görmüyorum ama yine de tartışılabilir ve değerlendirebilirim :) Bu tartışma da konu içeriğine uygun gibi, değilse modlar müdahale eder.

Anket açılacağı zaman resimler ile konu içeriği zenginleştirilir.

Adaylar:
  • Kid ittifakı-->Shanks
  • Luffy-->Big Mom
  • Dof-->Aokiji-Fuji
  • Jack-->Yüksek rütbeli denizcilerin bulunduğu gemi
  • Zoro-->Mihawk :D
  • Mihawk-->WB :oleyo: (Bu seçenek troll/espri)
  • Luffy-->Fuji
  • Burgess-->Sabo
  • Akainu-->Gorosei(?)
  • Ace-->Akainu(?)
  • Crocodile-->Whitebeard
  • Judge-->Big Mom
  • Luffy-->Whitebeard
  • Ace-->Whitebeard
  • Apoo-->Kizaru
  • Usopp-->Luffy
  • Zoro-->Enel

Son düzenleme:
Akainu'da da Ace'te de soru işareti var :D Ben yarın forumda olmayacağım inşallah yokluğumda hiçlikte boğulmaz bu konu :D
Ace Akainu en neti yahu. Laf attı diye dönüp ceza kesmeye çalıştı ezikliğine bakmadan. Kendini öldürtmesi, tüm tayfasının emeklerini çöpe atması, tayfa üyelerini hatta oyajiyi boş yere öldürtmesi falan bile olmasa kibri yeterli bu ankete girmesi için. Teachten yediği küskü yetmedi Akainuya dalıyor hadsiz.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık