Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Adi Adam

• Konbuyu başlatan owen587
  • Başlangıç tarihi

En Adi Adam

• Kullanılan toplam oy
    209
Şu mesajından ne kadar anlatsamda anlamayacağın gayet ortada o yüzden anladığın dilesen konuşayım bende "He tm he tm Roger king"
Şimdi Roger'a en adi sıfatını yakıştırman başlı başına bir falso neden falso olduğunuda anlıyacağın dilden anlatmak isterdim ama bugün izin günüm tartışmaydı falan harcayamam öyle müzik oyun film takılıyorum. Arkadaşa verdiğin tepki için yazıyorum, biraz daha düzgün bir şekilde tartışabilirsin ya da daha düzgün bir şekilde bu konuyu seninle tartışmak istemiyorum diyebilirsin he he ler falan cidden çok çoçuk işi be usta

Şimdi Roger'a en adi sıfatını yakıştırman başlı başına bir falso neden falso olduğunuda anlıyacağın dilden anlatmak isterdim ama bugün izin günüm tartışmaydı falan harcayamam öyle müzik oyun film takılıyorum. Arkadaşa verdiğin tepki için yazıyorum, biraz daha düzgün bir şekilde tartışabilirsin ya da daha düzgün bir şekilde bu konuyu seninle tartışmak istemiyorum diyebilirsin he he ler falan cidden çok çoçuk işi be usta
Seninle aynı sebepten bende öyle yazdım uzun bi şekilde yazardım ama kullandığı üslup hoşuma gitmedi adamın o yüzden öyle yazdım nasıl etki görürsem öyle tepki veririm yinede söylediğin için teşekkür ederim iyi izinler iyi değerlendir evde harcama bence hava çok güzel ben dışarı çıkıyorum :D

Garp'ın söylediklerine bakarsak o kadarda iyi birisi değilmiş :D.Ama adam king orası ayrı:cool:

Garp burdada laf etmiş ha :oleyo2: çenesini bi kapamadı zaten.
En adi adam Garp'tır çünkü Kutsal ejderlerin kutsal ejder olarak kalmalarını sağlayan ve bir anlamda köpeklik eden Marine'nin kahramanıdır.
Şımarana laf atıyonuz kutsal ejder şöyle böyle... tamam, ama birazda şımartana bakın :artiz:

oyumu one piece en adi sömürücü karakterlere verdim kutsal ejderlere.akainu demek isterdim ama görev adamı sadakati 10 numara.

Garp burdada laf etmiş ha :oleyo2: çenesini bi kapamadı zaten.
En adi adam Garp'tır çünkü Kutsal ejderlerin kutsal ejder olarak kalmalarını sağlayan ve bir anlamda köpeklik eden Marine'nin kahramanıdır.
Şımarana laf atıyonuz kutsal ejder şöyle böyle... tamam, ama birazda şımartana bakın :artiz:
Garp korsanlarla savaşıyormuş zaten.Garp'ın Kutsal ejderlere karşı itaat ettiğini/koruduğunu gösteren tek bir sahne göremedim ben.Op'de denizciler olmasaydı insanları korsanlardan kim koruyacaktı?

Garp korsanlarla savaşıyormuş zaten.Garp'ın Kutsal ejderlere karşı itaat ettiğini/koruduğunu gösteren tek bir sahne göremedim ben.Op'de denizciler olmasaydı insanları korsanlardan kim koruyacaktı?
Denizciler koruması gerektiği insanları kutsal ejderlere feda ettikleri sürece bu serideki en dandik karekterlerdir çünkü bunu adalet adına yapıyorlar :hhh:
Garp'ta o kurumun kahramanı olduğuna göre o kurumu ayakta tutanların başında geliyor ve bence en dandik adam Garp oluyor bağlı bulunduğu adalet anlayışı kadar dandiktir.

Denizciler koruması gerektiği insanları kutsal ejderlere feda ettikleri sürece bu serideki en dandik karekterlerdir çünkü bunu adalet adına yapıyorlar :hhh:
Garp'ta o kurumun kahramanı olduğuna göre o kurumu ayakta tutanların başında geliyor ve bence en dandik adam Garp oluyor bağlı bulunduğu adalet anlayışı kadar dandiktir.
Garp'ın kutsal ejderlere itaat ettiğini gösteren tek bir sahne varmı acaba?Garp denizcilerin kahramanı yalnız dünya hükümetinin kahramanı değil ;)Adam korsanlarla savaşmak için denizci olmuş.Muhtemelen Roger'dan dolayı denizcilerin kahramanı ünvanını almış.Hepsi bu.Kutsal ejderler için sabaody'e ve Ohara'yı bombalamaya giden denizcilerden birisi gibi gösteriyorsun Garp'ı.Nihayetinde dünya hükümetine bağlılar ancak korsanlarla savaşması için bu da gerekli değil mi?

Garp'ın kutsal ejderlere itaat ettiğini gösteren tek bir sahne varmı acaba?Garp denizcilerin kahramanı yalnız dünya hükümetinin kahramanı değil ;)Adam korsanlarla savaşmak için denizci olmuş.Muhtemelen Roger'dan dolayı denizcilerin kahramanı ünvanını almış.Hepsi bu.Sanki 4 süpernova için sabaody'e ve Ohara'yı bombalamaya giden denizcilerden birisi gibi gösteriyorsun Garp'ı.Nihayetinde dünya hükümetine bağlılar ancak korsanlarla savaşması için bu da gerekli değil mi?
Yanılıyorsun hiçbir farkı yok diğer denizcilerden onlar kadar basit ve gözü kapalı hatta pek çok kıdemsiz erin hayalinin bile ulaşamayacağı rezil bilgilere sahipken 3 maymun oynayan biri.

Yanılıyorsun hiçbir farkı yok diğer denizcilerden onlar kadar basit ve gözü kapalı hatta pek çok kıdemsiz erin hayalinin bile ulaşamayacağı rezil bilgilere sahipken 3 maymun oynayan biri.
Adamın korsanlarla savaşması için bu gerekli diyorum ya.Senin mantıkla bütün denizciler adiler.Sebep dünya hükümeti ve kutsal ejderler.Ama denizciler olmasaydı Op evreni kim bilir nasıl bir yere dönüşürdü.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık