Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Adi Adam

• Konbuyu başlatan owen587
  • Başlangıç tarihi

En Adi Adam

• Kullanılan toplam oy
    209
Vakti zamanında kutsal ejderler demişim ancak Basil Hawkins'de yarışır onlarla.
Sakazuki,Bellamy,Crocodile,Lucci diğerlerine göre daha hafif kaçmış gibi.

Crocodile'ın dahi olduğu bu ankette Doflamingo'nun olmaması bana garip geldi.

Tartışmasız Gol D. Roger Büyük Korsan Çağı ve öncesi dahil bir çok ölüme sebep oldu bir çok kan dökülmesine göz yaşına sebep oldu BKÇ'Yi başlatması OP tarihinde yapılan en büyük adiliktir bana göre.
Roger'ın amacı insanların ölmesi miydi bilmiyoruz. Ama kutsal ejderlerin insanları köle edip umarsızca öldürdüğüne, Hawkins'in kendi yerine tayfasındakilerin canlarını kurban ettiğine tanık olduk

Roger'ın amacı insanların ölmesi miydi bilmiyoruz. Ama kutsal ejderlerin insanları köle edip umarsızca öldürdüğüne, Hawkins'in kendi yerine tayfasındakilerin canlarını kurban ettiğine tanık olduk
Amacından bahseden kim? Sebep olduklarından bahsediyorum ben.

Tartışmasız Gol D. Roger Büyük Korsan Çağı ve öncesi dahil bir çok ölüme sebep oldu bir çok kan dökülmesine göz yaşına sebep oldu BKÇ'Yi başlatması OP tarihinde yapılan en büyük adiliktir bana göre.
Bakıcak olursak "adi" kelimesinin anlamı aslında : "değersiz, kötü, sıradan, hiçbir özelliği olmayan"'dır . Roger'a "ad" lakabını koydugunda bu tanımlamaların hiç birine uymamakta .

Değersiz : Korsanlar Kralı -değil
Kötü : Korsanlara göre hayır , denizcilere göre evet -değil (değişebilir)
Hiç bir özelliği olmayan : Olmasa kk olamaz . -değil .

Okuduğun için teşekkür ederim :)

Croco-Boy

Dostum bu seride Tenryuubitolar kadar karaktersiz, kişiliksiz, adi, sünepe, zorba, haysiyetsizi, tiksinç vs. vs. karakterler yoktur.

Enel olsun sakazuki olsun Teach olsun. Bunlar yukarıda saydığm sıfatların hiçbirinde o sümsüklerle yarışamaz.

Sırf gemisinin yanından geçiyor diye bir vatandaşa(Sabo'ya) ağır silahla ateş etmesi, İnsanları binek olarak kullanmaları, Kafalarına göre insan öldürmeleri... Ha diğerleri yapmıyor mu yapıyor ama onlar güçlü ve kafasını kullananlar... Bu sümsük ejderler sadece geçmişten atalarından gelen saygıyla salaklıklarıyla yapıyorlar... Çok sinirlendim bak :of:

Bakıcak olursak "adi" kelimesinin anlamı aslında : "değersiz, kötü, sıradan, hiçbir özelliği olmayan"'dır . Roger'a "ad" lakabını koydugunda bu tanımlamaların hiç birine uymamakta .

Değersiz : Korsanlar Kralı -değil
Kötü : Korsanlara göre hayır , denizcilere göre evet -değil (değişebilir)
Hiç bir özelliği olmayan : Olmasa kk olamaz . -değil .

Okuduğun için teşekkür ederim :)
Şu mesajından ne kadar anlatsamda anlamayacağın gayet ortada o yüzden anladığın dilesen konuşayım

Adam korsanlığın hakkını veriyor.Hem iyilik meleği olduğu da söylenemez bir luffy değilki sadece bilinçsiz bıraksın.Sadece arayın diyen bir adam.Zorla yaptırmıyorki insanlara roger başlattı suç roger'ın demekte biraz kolaya kaçmak gibi bence.
Bunu yaparken bilinci yerindeydi heralde Will of D. Teorilerinde dahi denilen bir adamı bu kadar aptallaştırmayın o sözü söylerken ne Lee olacağının bilincinderdir ki yaşlıWB bile kendisinin ölmesinin sadece ölmektense ibaret olmadığını biliyordu ve öylede oldu dünya olasa sürüklendi Jinbe ve big mom olmasa Baa'da nasibini alıcaktı zaman nında :/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık