Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Adi Adam

• Konbuyu başlatan owen587
  • Başlangıç tarihi

En Adi Adam

• Kullanılan toplam oy
    209
Evet varlar ! O derece adi insanları Halktan üstüne tutanlar !
Senin deyiminle bütün denizciler adi oluyor bazı istisnalar vardır hükümet amirallere bir görev vermiştir onların asıl görevi düzeni sağlamaktır ama ne yazık ki elleri mahkum kutsal ejderleri korumak zorundalar sırf bu kutsal ejder görevi için görevi bırakmalarıda anlamsız olur onlar sivil halkı korsanlardan koruyan gruptur haksız olduklarından çok haklı taraflarıda var denizcilerin ve amirallerin.

Senin deyiminle bütün denizciler adi oluyor bazı istisnalar vardır hükümet amirallere bir görev vermiştir onların asıl görevi düzeni sağlamaktır ama ne yazık ki elleri mahkum kutsal ejderleri korumak zorundalar sırf bu kutsal ejder görevi için görevi bırakmalarıda anlamsız olur onlar sivil halkı korsanlardan koruyan gruptur haksız olduklarından çok haklı taraflarıda var denizcilerin ve amirallerin.
bana kutsal ejderleri korumaları için sadece bir tane bahane söyle içinde Adalalet var olsun !
Cool kutsal ejder gibi ne oldukları uzaydan görünene yaratıkları sorgusuz sualsız koruyanlar Adilikte sınır tanımayanlardır bu benim için böyle katılırsın katılmazsın zaten konuyu daha fazla kaşımayacağım yazmak istediğim herşeyi yazdım :)

bana kutsal ejderleri korumaları için sadece bir tane bahane söyle içinde Adalalet var olsun !
Cool kutsal ejder gibi ne oldukları uzaydan görünene yaratıkları sorgusuz sualsız koruyanlar Adilikte sınır tanımayanlardır bu benim için böyle katılırsın katılmazsın zaten konuyu daha fazla kaşımayacağım yazmak istediğim herşeyi yazdım :)
Kutsal ejderlerin ne kadar adi olduklarını bende biliyorumda onlara emir yukardan geliyor uygulamama gibi bir lüksleri yok isyankar değil hepsi Garp gibi:D

Kutsal ejderlerin ne kadar adi olduklarını bende biliyorumda onlara emir yukardan geliyor uygulamama gibi bir lüksleri yok isyankar değil hepsi Garp gibi:D
Bende tam olarak bundan bahsediyorum o derece İradesizler ki bile bile zülmedenleri koruyorlar kolluyorlar İradesiz,aptal ,Çıkarcı,Görüş açıları olmayan sorgulayamayan Adaletin ne olduğundan bile haberdar olmadan Adalet diyen Zombi gibiler. İnsan br durur düşünür ne yapıyorum der, İD boşaldı Kahraman Sengoku göz göre göre gerçeklerin saklanılmasına izin verdi yazık o herife, kukla bile değiller bunlar.
Resident evildeki Zombilerden farkları yok istisnaları hariç :)
Ne tuhaftır ki bu seride karekterini en beyendiğim kişilerden biride Smoker bir başa geçse tüm yaşlı morukları sıradan geçirir :D (fazla dolmuşum bu konuda )

Bon Voyage

Başka bir insanı kendinden alçak görenleri sevmem.
Ondan Arlong ile Kutsal Ejderleri seçtim. Bu ikisi üstün görmeyi bırak artık zulüm yapmaya geçmişlerdi.
Enel'de çok farksız değil aslında ama onun idealleri vardı. O ideali için yaptıklarını bir mantık çerçevesine sığdırabiliyorum.

Sakazuki mutlak adalet adına kötülük yapıyor.BB bir amaç uğruna kötülük yapıyor.Bu ikisinin hiç olmazsa bir amacı var ama şu kutsal köpekler yok mu kutsal köpekler... :of:

gok408

Na yazık ki kutsal salatalıkları savunulacak bir tek yanılarını göremiyorum.Onlartı sebeb ne olursa olsun göz yuman denizcileri de onlar gibi bir pislik yapmaktan ötreye gitmiyor.900 yıl süren bir köprü olayı vardı anımsarsanız.Robin'nin düştüğü ada bunu kabullenmek hangi vicdan sahibi yapabilir.Karasakal suçmlamıyacağım O adam kötüdür ve yaptığına adalet demiyor.O adam korsan yakar yıkar çalar.Ama Bunu adalet adı altında yapan halka zulmeden denizciler mide bulandırır.Sırf Roger'ın karısını tespit etmek için yaptıkları bile iğrenç bir durum.Ne kadar görmediysekte bu uğurda öldürülen hamile kadınlarında olduğunu söyelemk zor değil.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık