Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En İyi Tasarlanmış Üç Büyük Güç

Sizce hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    189

Üye silindi 1004

Sağ kollar bence çok kasmış özellikleri için Shiryu için bile kastı baya.

- Mistik Zoan Anka yemiş bir doktor.
- Eski baş gardiyan üst düzey kılıç ustası ve görünmezlik meyvesi yemiş.
- Uyandırılmış süper para meyve, geleceği görme, yarı dev, üst düzey üç haki.
- Uçan Antik Zoan dinozor. Soyu tükenmiş ateşli bir dev ırkı. Kılıç ustası.
- Kendi denizinin en zeki insanı ve muhtemelen haki master.

Bakınca Yonkouların ve Amirallerin hepsinden daha dolular ve donatılmışlar.

Amiral > Shichibukai > Sağkol > Yonko

Yonko tasarımlarını beğenmiyorum fazla. Karasakal ve Beyazbıyık güzel tasarlanmış.

Aralarından bir karakter seçecek olsaydım cevabım Karasakal olurdu. Bir grup olarak değerlendirdiğimde ise amiraller ve shichibukailer arasında gidip geldim. Sonuç olarak amiraller diyorum. Hepsinin bir adaleti temsil etmesi falan çok iyi. Hepsinin kişilikleri farklı ve ilgi çekici. Ve bunlar bir arada çalışıyorlar.

Yeniler de dahil mi buna? Eskiler evet iyi de yeniler havayı çok kötü bozdular.

Amirallerin havası apayrı ya.Şunlar bile ne kadar iyi, serinin overallının çok çok üstündeler
Eskiler için söyledim. Yenilerde Law iyi bir tek. Ama en fazla karakter çeşitliliği savaş lordlarında.

Üye silindi 1004

Amiraller de biraz Power Rangers (efsane olayına bağlanması güzel) etkisi var gibi. Renklere göre güçler falan filan. Ünlü oyuncuları baz alarak yaratılmış olmaları harika tabii.

Orijinal 7 savaş lordu iyi. İkinci nesil lordlarla beraber rezil bi hal aldı bence.

Yonkouları açısındansa Big Mom ve Shanks çok tatmin edici. Kaido’yu pek sevmiyorum Çin değil de Avrupa ejderhası olsa daha çok sevebilirdim. Beyazsakal ve Karasakal karikatürize. Fakat buna rağmen Karasakal’ın yeri ayrı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık