Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En İyi Kosei/Quirk/Özgünlük?

Sizce Boku no Hero Academia serisindeki en iyi kosei, yani özgünlük hangi karaktere ait?

Todoroki Shoto- Yanar - Donar. Hem ateşi, hem de soğuğu kontrol edebilen bir Kosei. Bu eleman ileride Aokiji-Akainu level bir şey olup çıkacak, benim adamım bu.

Kaminari Denki - Yıldırım. Kullanıcısı malın önde gideni olsa da, sağlam bir özgünlük.

Kurogiri - Boyut.

Siz de paylaşabilirsiniz.

Shinso. All Might'a işlemiyor olması bile gücü azaltmıyor.
1) Karşındaki rakibin senin gücünü bilmiyorsa kazandın.
2) Diğer güç sahiplerini kendi çıkarın için kullanabilirsin.
3) All Might'ın durumundan haberdar isen (kısa sürede olsa Deku'yu etkisi altında tutabilmesinden yola çıkarsak) All Might'ın yani Deku'nun güçlerini kendisine devretmeyi isteyebilir.

BNHA'yı sevmem ama, BNHA fanlarından 10 kat daha çok katkım oluyor şu seriye forumlarda konusunu vb. açarak. Tanıtıyorum, eleştiriyorum misal insanlar merak ediyor. Bana teşekkür etmeli fanları.

BNHA'yı sevmem ama, BNHA fanlarından 10 kat daha çok katkım oluyor şu seriye forumlarda konusunu vb. açarak. Tanıtıyorum, eleştiriyorum misal insanlar merak ediyor. Bana teşekkür etmeli fanları.
Çok saol ya :/
Şaka bir yana seri özgünlüğünü en iyi şekilde kullanmaya dayalı. Kullanmasını bilirsen yapışkan top şeklinde saç ile en iyi okula girebiliyorsun.
Benim en sevdiğim Tokoyami ile Yaoyorozu. Hele Yaoyorozu çok ucuza satıyor mangakası. Kızın tek başına bütün ülke ekonomisini alt üst etme potansiyeli var. Bir glock çekse kaç tane özgünlük durabilir karşısında? Tokoyaminin de ışık zayıflığı olmasa herkesi geçer.

Çok saol ya :/
Şaka bir yana seri özgünlüğünü en iyi şekilde kullanmaya dayalı. Kullanmasını bilirsen yapışkan top şeklinde saç ile en iyi okula girebiliyorsun.
Benim en sevdiğim Tokoyami ile Yaoyorozu. Hele Yaoyorozu çok ucuza satıyor mangakası. Kızın tek başına bütün ülke ekonomisini alt üst etme potansiyeli var. Bir glock çekse kaç tane özgünlük durabilir karşısında? Tokoyaminin de ışık zayıflığı olmasa herkesi geçer.
Yüzünü ekşitme hemen dostum, şakasına söyledim. :D Yoksa Japonya'da top 3 satan manganın benim reklamıma ihtiyacı olmadığını biliyorum. :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık