Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En İyi Gintama Openingi?

Hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    25
Çok zor soru... Gintama öyle bir anime ki bütün opları ve edleri ayrı güzellikte.

Müziğini en sevdiğim Does/Donten kesinlikle..

Op'u bir bütün olarak ele alırsak(Arc, görsellik, müzik, sekans geçişleri) Spyair/Sakura Mitsutsuki..

Ama Gintama'yı en iyi yansıtan op dersek bu kesinlikle Serial TV Drama/Tougenkyou Alien..

Bu arada bu konuya 3 sayfa yorum gelmiş, bundan da cesaret alarak bir ara Gintama fanların bir hayli tartıştığı konu olan Does vs Spyair konusunu açmayı düşünüyorum, forumun bu konu hakkındaki fikirlerini merak ediyorum.

"Dünyayı da, gücü de, intikamını da unut! Ben bana gülümseyen o harika insanı istiyorum!"

Tüm openingler arasında en anlamlısı ve Gintama ruhuna uygun olanı bence.

Hangi birini seçsem ey ağam! Ayda bir tüm Opening ve Endingleri. Sonra da Madao'nun Kabuki cho'sunu ayrıyeten de dinlerim. Şimdi gidip birisini nasıl seçeyim ? Yazık olur. :utan:

hiç oy almadığı için oy verdiğim light infection ve anata magic hariç tüm openingleri sevdiğimi söyleyebilirim. gintama, açık ara farkla en çok sevdiğim anime olduğundan olsa gerek opening'lerini de ayrıca seviyorum ama pray, donten ve katte ni my soul'un bendeki yeri ayrıdır.

konudan biraz alakasız ama gintama: the final filmindeki wadachi isimli şarkıyı da çok sevdiğimi söylemeden geçemeyeceğim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık