Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En İyi Gintama Arcı

En İyi Gintama Arcı

• Kullanılan toplam oy
    11
  • Anket kapatılmış .
Forumda Gintama izlemiş kişi sayısı fazla. Bu yüzden böyle bir konu açmak istedim. Bilindiği üzere çok fazla arc var. Ankete seçenek eklerken, arcların ciddiyeti ve uzunluğuna göre ekleme işlemini yapmaya çalıştım. Atladığım güzel yerler muhakkak ki olmuştur, affola. Sözü daha fazla uzatmayıp, hafızaları tazelemek amacı ile birkaç video ile arcları tanıtayım.

1-)Ikkoku Keisei Arc

2-) Baragaki Arc
:(

3-) Kabukicho Four Devas Arc

4-) Benizakura Arc

5-) Yoshiwara İn Flames Arc

6-) Shogun Assassination Arc

7-) Farawell,Shinsengumi Arc

8) Shinsengumi Crisis Arc

9-) School of Beam Saber Arc

10-) Shinigami Arc

11-) Kintama Arc

12-) Renho Arc

13-) Dekoboko Arc
*Bu arcın komik kısımlarını içeren, yaklaşık 6-7 dakika süren çok güzel bir video vardı;fakat bulamadım onu.Bulan olursa haber etsin.

14-) Onmyoji Arc

15-) Red Spider Arc

Keşke sırasıyla koysadın :( Favorim Shogun Assassination Arc. Sırf müziği için bile Red Spider'a verilebilir. Ayrıca Kabukicho Four Devas Arc de baya iyiydi.

Favori ost mi koymazsam rahat edemem :D

Outlaw

1-Kesinlikle Shogun Suikasti, daha iyisi gelmez!

2- Tabii ki Oboro ve replikleriyle efsaneleşen Cennete baş kaldırış arc'ı!

"Cennetle savaşıp yenik duşen beyaz şeytan, neden hala buralarda dolanıyor? her şeyini cennete kaybeden şeytan neden hala uluyor?"

"Anlamış olmalıydın, bagırabilirsin, çıglık atabilirsin, fakat sesin asla cennete ulaşmayacak. Ne de hıçkırıkların!"

3- Kararsızım, Benizakura olabilir, Yoshiwara olabilir...

Konu için çok teşekkur ederim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Keşke sırasıyla koysadın :( Favorim Shogun Assassination Arc. Sırf müziği için bile Red Spider'a verilebilir. Ayrıca Kabukicho Four Devas Arc de baya iyiydi.
Sırasıyla koymamamın biraz saçma olsa da makul bir sebebi var. Kronolojik sıralamaya göre koysaydım başta veya sonda Shogun Assassination'u gören oy atıp çıkacaktı. Bu şekilde belki diğerlerine de bakılır diye düşündüm. :D

1-Kesinlikle Shogun Suikasti, daha iyisi gelmez!

2- Tabii ki Oboro ve replikleriyle efsaneleşen Cennete baş kaldırış arc'ı!

"Cennetle savaşıp yenik duşen beyaz şeytan, neden hala buralarda dolanıyor? her şeyini cennete kaybeden şeytan nede hala uluyor?"

"Anlamış olmalıydın, bagırabilirsin, çıglık atabilirsin, fakat sesin asla cennete ulaşmayacak. Ne de hıçkırıkların!"

3- Kararsızım, Benizakura olabilir, Yoshiwara olabilir...

Konu için çok teşekkur ederim.
Ben teşekkür ederim. Açıkçası seçeneklerdeki her bir arc'ı seviyorum. Birini diğerinden ayırt etmek benim için oldukça zor. Diğerlerinin de görüşlerini merak ettiğimden böyle bir konu açayım dedim.

Sırasıyla koymamamın biraz saçma olsa da makul bir sebebi var. Kronolojik sıralamaya göre koysaydım başta veya sonda Shogun Assassination'u gören oy atıp çıkacaktı. Bu şekilde belki diğerlerine de bakılır diye düşündüm. :D

Ben teşekkür ederim. Açıkçası seçeneklerdeki her bir arc'ı seviyorum. Birini diğerinden ayırt etmek benim için oldukça zor. Diğerlerinin de görüşlerini merak ettiğimden böyle bir konu açayım dedim.
Ben en sona bakıp ''asasin'i koymamış mı la bu arcların yarısında 15 i mi doldurdu acaba'' diye düşündüm mesela. Hatalı bence :(

Benizakura da ilk ciddi arc olduğu için çok gaza gelmiştim :D Yoshiwara izlediğim kısıma kadar ki en iyi arc tı. Tabi daha animeyi bitirmedim bitirince fikrim değişebilir.

Outlaw

Favori ost mi koymazsam rahat edemem :D

Benim favori ostlerim;

Bu arada bu sonuncusunu aylardır bulamıyordum şimdi şans eseri buldum.

Four Devas ve Shogun Assassination Arc tamam ama o kadar iyi arc var ki 3. için seçim yapamıyorum. :confused:

Çok fazla iyi var yahu :/ Seçmek zor. Four Devas-Shogun Assassination-Farewell Shinsengumi diyeyim ben. Yorozuya'nın hakkı üçtür deyip söyledim. Yapacak bir şey yok :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık