Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En İyi Anime Adaptasyonu?

En iyi uyarlamalar?

• Kullanılan toplam oy
    66
Tartışmaya kapalı JoJo's Bizarre Adventure. Özellikle ben part 5'ın mangasından nefret eden biriyimdir. Animeye kusursuz tutkulu uyarlamışlar. Ses dizaynından tut sanat yönetimine kadar kusursuzdu. Diğer partların da aşağı kalır yanı yok zaten. Her part ayrı bir tarz, ayrı bir doku yakalayıp öte yandan diğer partlara da oldukça benzemeyi başarıyor adamlar. David Pro biz seni özledik.

Benzer bir aşk Mob Psycho'nun ikinci sezonu içinde fazlasıyla geçerli. Bebekleri gibi davranmışlar.

Onun dışındaysa Attack on Titan tabiikisi.
+1...

JoJo en iyisi bence de. Seslendirmeler, renkler, çizimler mükemmel ötesi.

Sonrasında HxH ve Hellsing gelir.

Cowboy Bebop vardı ama orijinali anime olduğundan çıkardık. Yoksa sağlam seridir
Doğru gerçi orijinaldi bu, mangası vardı ama animeden uyarlamaydı sanırım. Tersten işlemiş :) Steins: Gate de manga uyarlaması değil ama uyarlama sonuçta, o kalsın.

En iyisi Shingeki ya, isabetli ve güzel bir şekilde uyarlarsın tamam da bu kadar orijinal serinin kalitesini de aşıp mükemmel bir iş çıkarmak.. gerçekten çok başarılı.

Sezonluk olduğu için sanırım MHA'nın animesini çok güzel yapıyorlar.
Bu tarz bir listede Jojo varsa ona da oy veririm her türlü.
HxH'nin mangasını okumadım ama anime çok güzeldi. Mangasına göre ne kadar iyi bir adaptasyon bilemiyorum.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık