Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En İyi Anime Adaptasyonu?

En iyi uyarlamalar?

• Kullanılan toplam oy
    66
HxH ve AoT diyeyim. Mangasini zulüm buldugum, animesini ise kaliteli olduğunu düşündüğüm seriler. Izlenilesi yapmışlar.

HxH net çok iyi. Adamların o çizimlerden böyle bir animeyi yapabilmesi mucize valla. Attack on Titan çok iyi bir uyarlama herşeyi ile. Birde burda olmayan Fare serisi çok iyidir. Özellikle Zero ve Havens Feel müthiş.

JoJo'yu başka bir şirket bu kadar güzel uyarlayamazdı bana kalırsa. Arada bazı yerlerde kalite düşse de gayet başarılılar.

HxH ve AoT ise uyarlama kalitesini arşa taşımış yapımlar.

Üye silindi 1004

Tartışmaya kapalı JoJo's Bizarre Adventure. Özellikle ben part 5'ın mangasından nefret eden biriyimdir. Animeye kusursuz tutkulu uyarlamışlar. Ses dizaynından tut sanat yönetimine kadar kusursuzdu. Diğer partların da aşağı kalır yanı yok zaten. Her part ayrı bir tarz, ayrı bir doku yakalayıp öte yandan diğer partlara da oldukça benzemeyi başarıyor adamlar. David Pro biz seni özledik.

Benzer bir aşk Mob Psycho'nun ikinci sezonu içinde fazlasıyla geçerli. Bebekleri gibi davranmışlar.

Onun dışındaysa Attack on Titan tabiikisi.

En iyi müzikler Bleach de olsa da genel olarak içlerindeki en iyi uyarlama HxH'dir. Aot'un animesini çok az izlemiştim. Çizgiyi bozmadan devam ettirmişlerse HxH'nin yanında yerini alır çok iyi başlamıştı. Gerçi Jojo ve Mob Psycho'yu izlemedim onları saymıyorum o yüzden.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık