Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili sorusu olan, şifresini unutan üyelerimiz "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Anket] En İyi Örümcek Adam

'Dizi - Film Sohbet' forumunda Eric Cartman tarafından 17 May 2019 tarihinde açılan konu

?

En İyi Örümcek Adam Hangisidir?

1. Nicholas Hammond

0 oy
    0.0%
  2. Tobey Maguire

58.8%
  3. Andrew Garfield

8.8%
  4. Tom Holland

32.4%
  1. Eric Cartman Screw you guys, I'm going home!

Eric Cartman (Screw you guys, I'm going home!)
    Mesaj Sayısı 8,216
    Üyelik Tarihi25 Oca 2015
    İyi günler. Bu konuda birden fazla oyuncu tarafından canlandırılan bir karakteri en iyi oynayan aktörün kim olduğunu soracağım size.

Bahsettiğim karakterse Spidey!

1-Nicholas Hammond
    Bu anket için araştırmaya başladığımda öğrendim ismini. 1977-1979 yıllarında yayınlanan dizide ilk Spider-man olmuş Nicholas Hammond.

2-Tobey Maguire
    Tıpkı benim gibi çoğumuzunda ilk Örümcek adamıdır herhalde Tobey Maguire. İlk olarak 2002 yılında karşımıza çıkmıştır ve 3 filmde yer almıştır.

3- Andrew Garfield
    İnanılmaz Örümcek Adam serisi ile karşımıza çıkmıştır. Tobey Maguire ilk göz ağrım fakat Garfield daha iyi bir örümcek adamdı sanki . Ayrıca okumadım ama onun filmlerinde çizgi romana daha sadık bir Spider- Mandı.
    4-Tom Holland
    Gelelim mevcut Spidey'ye. Diğer örümcek adamların aksine mcu içerisindedir ve diğer süper kahramanlarla tanışmıştır. Ayrıca hikayesi de farklı bir yerden başlamıştır. Örneğin Ben amca hikayesi ilk 2 serinin aksine işlenmemiştir.

Aslınds hangi seri daha iyi diye sorsam iyi olabilirdi ama böyle açtım bir kere. :/

Sizce, en iyi Spider-Man hangisi?

2. Jiso Doffy sama > Oda

Jiso (Doffy sama > Oda)
    Mesaj Sayısı 4,449
    Üyelik Tarihi11 Ara 2017
    Tom Holland serilerini izlemedim açıkcası Avengersdan biliyorum iyi gibide Tobey in yeri hep ayrı kalacak. Adrew ise ne bileyim pek sarmamıştı beni... :D

3. Hakuba-EneL Shi Xing

Hakuba-EneL (Shi Xing)
    Mesaj Sayısı 3,098
    Üyelik Tarihi30 Nis 2017
    tobey tabiki.

4. Aiden Sahiden

Aiden (Sahiden)
    Mesaj Sayısı 8,177
    Üyelik Tarihi21 Eyl 2016
    En beğendiğim Tobey, en beğenmediğim Spidermanın ezik büzük bir tip olması gerekirken, yakışıklı bir tiple Spiderman olma cürreti gösteren Garfield.

5. Jiso Doffy sama > Oda

Jiso (Doffy sama > Oda)
    Mesaj Sayısı 4,449
    Üyelik Tarihi11 Ara 2017
    Katılıyorum adamı ezik yapmak için birde gözlük taktırmışlar ya :D

6. Hakuba-EneL Shi Xing

Hakuba-EneL (Shi Xing)
    Mesaj Sayısı 3,098
    Üyelik Tarihi30 Nis 2017
    Spidermanı popüler yapan adam tobey o olmasa bu kadar popüler olamazdı.

7. Mesaj Sayısı 4,770
    Üyelik Tarihi3 Mar 2016
    Tobey tabii ki.Çocukluğunda verdiği bir etki var tabii.Aynı şekilde en iyi kostümde Tobey'de bence.Diğer spider-man kostümleri bi bana mı dandik geliyor anlamadım.Tobey'nin kostümünün karizması hiçbirinde yok.

8. Historia Sait Faik’in “Abasıyanık” Kitabı.

Historia (Sait Faik’in “Abasıyanık” Kitabı.)
    Mesaj Sayısı 8,562
    Üyelik Tarihi1 Ağu 2017
    Tobey reis kalbimizdedir ona ayrı bir saygım var.

Ama en çok kim yakışıyor bu role derseniz tom holland derim. Genç, komik, heyecanlı, acemi, daha yeni sorumluluk sahibi olan.
    Gelişimini görmek güzel olacak.

Andrew garfield öldün çık.
    Magazin dergilerinden adam bulup şu spiderman kimliğini kirletip vaktimizi aldılar ya bir şey demiyorum. Spiderman ile aşka doğru:/ Allahtan tutmadı da gitti.

Son düzenleme: 17 May 2019
  9. Aiden Sahiden

Aiden (Sahiden)
    Mesaj Sayısı 8,177
    Üyelik Tarihi21 Eyl 2016
    Püh reziller. Hiç de sevemedim o Spidermanı :D
    Çok yakışıklıyım. Artık gözlük taktım ve inek oldum. Süper mantık. Ezilen çocuğum mesajı saçma verildi. Garfielda koca bir "NO"

Üstte ne devrik cümle kurmuşum ha

10. Jiso Doffy sama > Oda

Jiso (Doffy sama > Oda)
    Mesaj Sayısı 4,449
    Üyelik Tarihi11 Ara 2017
    Sinirden o sinirden Hahahha :D

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık