Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En İyi Örümcek Adam

En İyi Örümcek Adam Hangisidir?

• Kullanılan toplam oy
    116
İyi günler. Bu konuda birden fazla oyuncu tarafından canlandırılan bir karakteri en iyi oynayan aktörün kim olduğunu soracağım size.

Bahsettiğim karakterse Spidey!

1-Nicholas Hammond
Bu anket için araştırmaya başladığımda öğrendim ismini. 1977-1979 yıllarında yayınlanan dizide ilk Spider-man olmuş Nicholas Hammond.

2-Tobey Maguire
Tıpkı benim gibi çoğumuzunda ilk Örümcek adamıdır herhalde Tobey Maguire. İlk olarak 2002 yılında karşımıza çıkmıştır ve 3 filmde yer almıştır.

3- Andrew Garfield
İnanılmaz Örümcek Adam serisi ile karşımıza çıkmıştır. Tobey Maguire ilk göz ağrım fakat Garfield daha iyi bir örümcek adamdı sanki . Ayrıca okumadım ama onun filmlerinde çizgi romana daha sadık bir Spider- Mandı.
4-Tom Holland
Gelelim mevcut Spidey'ye. Diğer örümcek adamların aksine mcu içerisindedir ve diğer süper kahramanlarla tanışmıştır. Ayrıca hikayesi de farklı bir yerden başlamıştır. Örneğin Ben amca hikayesi ilk 2 serinin aksine işlenmemiştir.

Aslınds hangi seri daha iyi diye sorsam iyi olabilirdi ama böyle açtım bir kere. :/

Sizce, en iyi Spider-Man hangisi?

En beğendiğim Tobey, en beğenmediğim Spidermanın ezik büzük bir tip olması gerekirken, yakışıklı bir tiple Spiderman olma cürreti gösteren Garfield.

Tobey reis kalbimizdedir ona ayrı bir saygım var.

Ama en çok kim yakışıyor bu role derseniz tom holland derim. Genç, komik, heyecanlı, acemi, daha yeni sorumluluk sahibi olan.
Gelişimini görmek güzel olacak.

Andrew garfield öldün çık.
Magazin dergilerinden adam bulup şu spiderman kimliğini kirletip vaktimizi aldılar ya bir şey demiyorum. Spiderman ile aşka doğru:/ Allahtan tutmadı da gitti.

Son düzenleme:
Katılıyorum adamı ezik yapmak için birde gözlük taktırmışlar ya :D
Püh reziller. Hiç de sevemedim o Spidermanı :D
Çok yakışıklıyım. Artık gözlük taktım ve inek oldum. Süper mantık. Ezilen çocuğum mesajı saçma verildi. Garfielda koca bir "NO"

Üstte ne devrik cümle kurmuşum ha

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık