Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En Çok Utandığınız Anınız

Boyle Konular Forumda Olmali mi ?

• Evet, hem egleniyoruz , guluyoruz.

Kullanılan: 136 79.5%
  • Hayir, Ne Gerek var

Kullanılan: 35 20.5%

• Kullanılan toplam oy
    171
Evet arkadaslar En cok untandiginiz anlarinizi anlatinda biraz gulelim.

Ben : Lisedeydik bizim sinif mudur yardimcisinin karsindaydi . Hocalar hep gidip gelirdi m.y yanina birgun hoca geliyordu
Hoca:Merhaba
Ben:Merhab hocam

Bende bana soyluyor sandim arkamda bir tane daha ogretmen varmis ona soylemis . O ara cok utanmistim

Staj yapıyordum. Yeni başlamıştık. Human Resources yani insan kaynaklarına bütün otel HR diyordu. Herkes Eyçara gittim Eyçara sen gittin mi falan diyince bende İnsan kaynaklarında ki kadının adı Eyçar sandım. (Öyle de isim mi olur orası ayrı birşey :D) Restaurant müdürüne Eyçar hanıma gitmem lazım dediğimde adamda garip bir gülme oldu. Tamam git dedi. Bende neye güldü Allah Allah dedim. Daha sonra bu Eyçar hanım muhabbet herkesin diline düşünce baya utandım :D

Anlat bir tane ya işte. Kesin flüt çalamıyorsun falan diye utanmışsındır bir yerde.:D
Ciddi mana da utanacak bir şey yok ama anlatayım. Ney diye üflemeli bir enstürman var ya işte ben onun adının Ney olduğunu bilmiyordum. Lisedeyken hoca Neyi getirmiş çalıyordu sınıfta dinletiyor işte sesi böyle falan diye. Ben de hocam bunun adı ne dedim? Hoca da Ney dedi. Ben de ne ney hocam ismini adını soruyorum dedim. Adam sinirlendi adı ney dedi. Ben de nasıl adı ney hocam enstürman adı ne dedim. En sonun sınıf bir gülmeye başladı hoca da çaldığım enstürmanın yanı kısaca senin sorduğun enstürman adı ya da ismi NEY dedi bir de Kocaman harflerle tahtaya yazdı. Herhalde en kötüsü budur. Bütün lise artık beni tanıyordu. Bir de ilk günden.

Ciddi mana da utanacak bir şey yok ama anlatayım. Ney diye üflemeli bir enstürman var ya işte ben onun adının Ney olduğunu bilmiyordum. Lisedeyken hoca Neyi getirmiş çalıyordu sınıfta dinletiyor işte sesi böyle falan diye. Ben de hocam bunun adı ne dedim? Hoca da Ney dedi. Ben de ne ney hocam ismini adını soruyorum dedim. Adam sinirlendi adı ney dedi. Ben de nasıl adı ney hocam enstürman adı ne dedim. En sonun sınıf bir gülmeye başladı hoca da çaldığım enstürmanın yanı kısaca senin sorduğun enstürman adı ya da ismi NEY dedi bir de Kocaman harflerle tahtaya yazdı. Herhalde en kötüsü budur. Bütün lise artık beni tanıyordu. Bir de ilk günden.
O geyiğin başlangıç noktası sen misin yoksa :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık