Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En Çok Utandığınız Anınız

Boyle Konular Forumda Olmali mi ?

• Evet, hem egleniyoruz , guluyoruz.

Kullanılan: 136 79.5%
  • Hayir, Ne Gerek var

Kullanılan: 35 20.5%

• Kullanılan toplam oy
    171
Üni döneminde Çanakkale Zaferi ilgili şiir okumam için beni seçmişlerdi. Ben de Akifin Çanakkale Şehitlerine şiirinin provasında hocalara okurken;
O ne müdhiş tipidir: Savrulur enkâz-ı beşer...
"Saçıyor zırha bürünmüş de o nâmerd eller." diye okumam gerekirken saçıyor kelimesindeki a harfini ı görmüştüm. Sı.ıyor diye okumuştum. Hayatımın rezaletini orda yaşamıştım.

Son düzenleme:

Üye silindi 5781

6. veya 7. sınıfım. Bağırsaklar pert olmuş , ben kendimi bildim bileli okulun tuvaletinde s*çamadım. Çünkü oturmalı yoktu.Okuldayım , kara kara düşünüyorum , nasıl s*çıcam falan.Yemekhane bizim ortaokulun karşısındaki okuldaydı ve orası da ilkokul ve anasınıfını barındırıyordu. Yemekhaneye giderken bi baktım oturmalı tuvalet ama küçücük. Hani s*çsan o tuvaletten hayır gelmez bir daha.Ben dayanamadım girdim , s*çtım acayip rahatladım. Hemen oradan uzaklaştım , yemekhaneye koştum , alt kattaydı yemekhane. Yemeğimi yedim falan bi çıktım yukarı. Olay yeri inceleme gibi tüm hademeler benim b*kuma bakıyor , diyorlar " Ula kim s*çtı buraya." " O küçük bedenden bu çıkar mı?" " Hocam , bu tuvaleti napıcaz?". Acayip utanmıştım ve çok gülmüştüm.

Çıkma teklifi olayları.

Ben 23 yaşındayım daha bir kıza çıkma teklifi etmişliğim yok. Bu benden çok benim arkadaşlara dert olmuş belli ki okuduğum lise de, gittiğim dershanede ve üniversite de 3 defa olmak üzere arkadaşlar bana kız ayarlamaya çalıştı.

İlki lise 2. sınıfta idi imamhatip çıkışlıyım kız-erkek ayrı okuyoruz ama ne hikmetse bir kız grubu sürekli bana bakıp gülüyor. En sonunda dayanamadım kızları tanıyan arkadaşlar vardı gittim sordum. Kızlardan bir tanesine benim adıma çıkma teklif etmişler. Sebebi ise yan binada ki kızları keserken bu kıza güzel demiştim bu yüzden. Kızlar benimle bayağı eğlenmişlerdi. Daha sonrasında kızın niye reddetiğini belli oldu. Meğersem benim adıma çıkma teklifi eden arkadaştan hoşlanıyormuş kız. Olan bana oldu yani çocukla kız da çıkamadılar.

İkinci olay lise 4. sınıfta dershanede oldu. Benim dershane grubunda bir kız vardı ben de yanıktım kıza. Kızın ise benim yakın arkadaşlarımdan bir tanesinden hoşlanıyordu bu yüzden hiç açılmadım. Dershane kapanacağı vakit zaten ayrılıyoruz diye benim arkadaşlara anlatmıştım. Arkadaşlar da kıza söylemiş kız ise üniversite sınavına hazırlanıyorum diyerek reddetmişti. Sonrasında öğrendim benim arkadaşlar yazdığı sırada arkadaşım olan çocukla konuşmaya başlamışlar.

Son olay ise Üniversite de oldu. Aynı sınıfta olduğum ve aynı servisi kullandığım bir kız vardı. Bayağı güzel bir şey serviste okulda falan ayaküstü flörtleşiyorduk ama hiç ciddi birşey söylemedim. Bir gün gruptan bir kız arkadaşla bu kız hakkında konuşmuştum. Sonrasında bu hoşlandığım kızla, kız hakkında konuştuğum kişi kavga etmişler ve kavga sırasın da konu nasıl bana geldiyse hoşlandığım kız öğrenmiş. Ben seni arkadaşım olarak görüyorum demişti.

Şaka maka hiç kimseye çıkma teklifi etmeden 3 kere reddedilmeyi başaran tek insanımdır herhalde. Bir kere de olsa onurumla gururumla direkt benim teklif ettiğim bir kızdan ret yemek istiyorum.

Meğer ne çok utanç dolu anı sığdırmışsınız hayatınıza.
İşsiz gibi hepsini okudum:oleyo2:

Küçükken mahallede kızlı erkekli oynardık.
Bi ara oturup konuşurken ben ayakta durup bir şeyler anlatıyordum. İbne bi tane arkadaşım arkamdan eşofmanımı indirmişti.Donum da inmişti tabi:(
Benim herşey ortadaydı.Kızlar falan da görmüştü.Çok utanmıştım.

Aldığım her nefesten utanıyorum. :hhh:
Sen bence duşsuz her nefesten utanıyorsundur :D
İstiklal Marşımızı ezberletmişti hoca ben de üçüncü sınıfta falandım sanırım. Tahtaya kaldırdı beni ve hepsini oku dedi. O sırada da sınıf kapısında başka bir hocayla sohbete daldı. Ben de sıkışmıştım ikinci ya da üçüncü kıtadan sonra hocam falan demeye başladım kadın her seferinde devam et oğlum dedi halbuki tuvalete gitmek için izin isteyecektim :D en son bitirip izni aldım ama tam tuvaletin kapısında bir sıcaklık ve rahatlama hissi sardı beni :D Neyse sonra o halde eve kadar yürüdüm. :D
Yine sidikli başka bir anım vardı da bu sefer başrolde halısını yıkadı zannettiğimiz teyze var. Meğer çocuklar ıslatmış halıyı uyurken o da şunu asalım da kurusun diye bize verdi biz yoldan geçerken. Meğer kadın yıkamamış sadece bir su tutmuş o kadar. Tüm gün o kokuyla dolaştık üç arkadaş. :oleyo2:

İlkokuldayken oldu heralde, okul çıkışı evimize yakın bir yerde gördüğüm, arkası dönük bir çocuğu arkadaşım sanarak kıçına son kuvvet şaplatmıştım, çocuğun korkuyla bana dönüşünü unutamam

6. veya 7. sınıfım. Bağırsaklar pert olmuş , ben kendimi bildim bileli okulun tuvaletinde s*çamadım. Çünkü oturmalı yoktu.Okuldayım , kara kara düşünüyorum , nasıl s*çıcam falan.Yemekhane bizim ortaokulun karşısındaki okuldaydı ve orası da ilkokul ve anasınıfını barındırıyordu. Yemekhaneye giderken bi baktım oturmalı tuvalet ama küçücük. Hani s*çsan o tuvaletten hayır gelmez bir daha.Ben dayanamadım girdim , s*çtım acayip rahatladım. Hemen oradan uzaklaştım , yemekhaneye koştum , alt kattaydı yemekhane. Yemeğimi yedim falan bi çıktım yukarı. Olay yeri inceleme gibi tüm hademeler benim b*kuma bakıyor , diyorlar " Ula kim s*çtı buraya." " O küçük bedenden bu çıkar mı?" " Hocam , bu tuvaleti napıcaz?". Acayip utanmıştım ve çok gülmüştüm.
Aklıma Temel in fıkrası geldi ahahahaha

Bir keresinde kemer takmayı unutmuştum bütün gün eli cebimde dolasmistim okulda her neyse okuldan dönerken bindiğim minibüsten atlamamam ile pantalonumumun düşmesi bir oldu dal dassak kaldım öyle tabi hemen çektim ama nafile arkada inenlerin gülme seslerini falan duydum :D

Annemin yanında iki kez arkadaşıma s... g... demiştim. Birinde konuyu değiştirmiştik, diğerinde Spotify dedi diye lafı çevirmiştik. Hatırladığım bu var. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık