Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Çok Hüzünlendiğiniz One Piece Sahnesi

Ace ölürken şapkasında ki sembollerin gerçekleşmesi. Üzgün suratken gülen surat olması valla gozum doldu

Merrynin batışı,Hilulukun son konuşması,Chopperın kapıyı yumruklaması,Rumbar korsanlarının son şarkısı Ace ile WB nin ölümü WB korsanlarının yakarışları buralar serinin en önemli noktaları Nami,Robinin terk etme sebebinin öğrenilmesi Ennies Lobby de yaşamak istiyorum beni de yanınızda denize götürün dediği kısımlar hüzünden biraz farklıdır benim için mesela bunlardan sonra arlongun burnunu bir tarafına sokmak spandamı adalet kapısı arasında sıkıştırmak isteği uyandırır.
Evet o Robin ve Nami sahneleri gaza getirici sahneler ben üzülmedim onlarda. Patlamaya hazır bomba gibi oluyo insan öyle sahnelerde:D

One Piece'in en güzel taraflarından biri bu diğerlerine göre çok fazla duygu yüklü sahne var.Hemde öyle böyle değil yani.
Ama benim en fena olduğum Robin'in 'İKİTE!!' diye bağırışıydı.Daha sonra Shanbody Kuma olayı ve Ace'in ölümü gelir.

Hepsi gercekten cok duygusal sahnelerdi secim yapmak cok zor aralarindan ama ben Hiluluk'un olumu, Koala, Dadan-Makino-Garp uclusunun savastan sonraki konusmalari, Merry'e veda ve Luffy-Jinbei'nin Kadinlar Adasi'ndaki konusmasi diyorum. Bu sahnelerde agla agla bir hal olmustum :agla:

hepsi birbirinden eşsiz sahneler daha burda olmayan ve burdakilerin çoğundan daha duygusaL GELEN pek çok sahne var güzel sahneler güzel manga( veya anime)

Soytarii26

Usopp'un tayfadan ayrılışı geri dönüşü felan da çok fena değildi sanki?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık