Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Emporio Ivankov

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 106 85.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 18 14.5%

• Kullanılan toplam oy
    124
Hani Jinbei için bir argüman var ya "Akainu'nun yumruğunu 2-3 saniyeliğine durdurdu olum" diye övülüyor. Ama kimse Akainu'nun yumruğunu direkt suratına ve net olarak yiyen İva'dan bahsetmiyor. Yada direkt yumruğu yiyen İnazuma'dan. Üstelik bu iki reis Jinbei gibi guard bile almadı.

Yıldırılmıştır.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hitap ettiği yaş aralığı çok da yüksek olmayan bir seride lgbt'nin konması ve işlenmesi gerçekten takdire şayan. Muhtemelen travestiler de evrende ayrımcılığa uğruyor.

-------------------------------------------------------------------------

Artık daha çok çizsinde Oda Croco nun sırrını söylesin artık demi @Sir Crocodile ;)
Ben söylüyorum, Crocodile'in gerçek ismi Nefartari Civi'dir. Aslında Vivinin amca kızıdır. Ama kendisi lez olduğu ve evlenmek istemediği için kaçıp korsan olmuş ve kendibi erkek yapmıştır. By u sayede hem istediği cinsel kimliğe sahip olmuş hem de gizlenmiştir. Kızının kaybolmasından sonra babası ölmüş ve çocuğu olmadığı için başa küçük kardeş yani Cobra geçmiştir.

Hani Jinbei için bir argüman var ya "Akainu'nun yumruğunu 2-3 saniyeliğine durdurdu olum" diye övülüyor. Ama kimse Akainu'nun yumruğunu direkt suratına ve net olarak yiyen İva'dan bahsetmiyor. Yada direkt yumruğu yiyen İnazuma'dan. Üstelik bu iki reis Jinbei gibi guard bile almadı.
Mangada yoktu bu kısım galiba. Bir bakmak lazım.

İva sadece hell wink yapıyor 1 sayı sonra akainu vurup indiriyor hepsi bu. Jimbei durdurdu kalbinden lav yumruk yedi hali vakti ortada.

Devrimcilerin yonkou tayfasıyla eş değer güçte ve yapılanma da olduğunu düşünüyorum. Bu durumda dragon ortalama bir yonkou, sabo ortalama bir sağ kol, İva ve Kuma da 2. Ve 3. Kumandan etmeli.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık