Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Emporio Ivankov

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 106 85.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 18 14.5%

• Kullanılan toplam oy
    124
magellana yenildi ama fazla güçlü karakter değil
magellanla kimseyi karşılaştırma magellan ayrı bir katogori ayrı bence op dünyasında ılk 10 rahat gircek bir karakter şimdi bb yenildi falan diyenler olcak onun arkasında kesin bir hinlik var nası buggy bizim luffy idam sehbasına oturtuysa oda aynı şekilde oldu yoksa 1 vs 1 magellan ayrı bi güç adam vuramıyonki temas ettğin an zehrine maruz kalıyon yani yok böle bi güç çok süper bir meyvesi var bence aşırı güçlü

magellanla kimseyi karşılaştırma magellan ayrı bir katogori ayrı bence op dünyasında ılk 10 rahat gircek bir karakter şimdi bb yenildi falan diyenler olcak onun arkasında kesin bir hinlik var nası buggy bizim luffy idam sehbasına oturtuysa oda aynı şekilde oldu yoksa 1 vs 1 magellan ayrı bi güç adam vuramıyonki temas ettğin an zehrine maruz kalıyon yani yok böle bi güç çok süper bir meyvesi var bence aşırı güçlü
magellan yenilmez değil, evet çok güçlü, (boks eldivenli luffy+mr3)+ivankov+jinbei+croco hiçbiri bişey yapamadı adamın gücüne hepsi kaçtı ,ancak şuan yarı-ölü halde magellan, impel down'u başına yıktı karasakal tayfası ile, yada tayfasız, ancak bence onu gücünü durdurmadan yenmek çok zor o yüzden bence tayfası ile şöyle yenmiş olabilirler magellanı karasakal kuro uzu(dark vortex) yapıp magellanı zehre dönüşmesini engelleyip shiryuu ve diğerleri ile hemen saldırıp işini bitirmiş olabilir bence çünkü başka senaryo aklıma gelmiyor magellanın nasıl o hale geldiği ile ilgili , tek atman lazım magellana yoksa zehri bir kez alsan ölüyosun bana en mantıklı senaryo bu geldi

Bende onu diyom teke tekde şu ana kadar gördüm en iyi meyvelerden birine sahip yanlışı asla kabul etmiyen bir meyve yapması gereken tek şey yalnızca dokunmak ben ilk duyduğumda kafam da canlandırdımda yenilmez oldunu düşünmüştım

Logialar (birkaçı hariç) efsane isimler ve yonkoular karşı koyar anca magellana.Sırf haki kullananlar (vista,jozu, belki marco) bile yenilebilir.

Yüzündeki şekiller bir glam metal grubu olan KİSS üyelerindekilere benzer.

Arkadas bunu demek istedi smoker :D ama o metal grubu'ymus rock degil

Edit:şimdi tekrar okudumda arkadas yanlıs anlamıs olabilir o direk Rock grubu sanmıs sen baska birşey ima etmisde olabilirsin.

İvankov halen Dragon adına iş yapmıyormu "eskiden bir devrimci komutan olan İvankov" yazıyordu çeviri arasında ben Dragon'un halen sağ kolu olarak biliyordum İvankov'u :) ve bununla birlikte başka ne tür adamları var Devrim Ordusunun ya :) çeviri için teşekkürler Smoker kardeşim...
Eskiden denmesinin sebebi İmpel Donw da kapatılıp ve bir süre sonra öldü sanıldığı için herhalde abi.

Çok güçlü olduğunu düşündüğüm karakter. Severim kendisini. Sanji hakiyi adadaki ağaçtan falan öğrenmedi sonuç olarak.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık