Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Eiichiro Oda'nın Diğer Manga, Mangaka, Marka ve Olaylar için Yaptığı Çizimler ve İmzalar

Boş beleş bölüm çıkaracağına keşke elini biraz daha çabuk tutsaydı da şu seriyi bitirseydi. Artık robot mangası mı yapar mecha mı yapar bilmiyorum. Hem çizim tarzını da geliştirirdi( ki farklı tarzlara yatkın duruyor), bizde aynı Mangaka'dan farklı tatlar alsaydık be.

Boş beleş bölüm çıkaracağına keşke elini biraz daha çabuk tutsaydı da şu seriyi bitirseydi. Artık robot mangası mı yapar mecha mı yapar bilmiyorum. Hem çizim tarzını da geliştirirdi( ki farklı tarzlara yatkın duruyor), bizde aynı Mangaka'dan farklı tatlar alsaydık be.
Messinin farklı takımda oynaması gibi odanın başka manga çizmesi garip geliyor söylenince.

Oda'nın yeni yıl için yaptığı çizim. Maymun şapkası da 2016 Çin yılına gönderme.

Son düzenleme:
Dragon Ball (Akira Toriyama): Eiichiro Oda'nın çıkacak olan "30th ANNIVERSARY Dragon Ball SUPER HISTORY BOOK" için yaptığı çizim. (Not: Kitap 21 Ocak'ta satışa çıkacak)

Hala boş beleş bölüm çıkarıyor

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık