Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Eiichiro Oda Hakkında

Ft 3 arc gidebilecek bir manga. Güç dengesi felan inanılmaz çöp. Arclar birbirinin aynısı sadece düşman isimleri farklı. Savaşlarda yenilik 0. Bir fena olmayan yönü yeni arc nasıl üretirim diye fikiri var ama bu fikirlere böyle bir seri ile yazık oldu. Odanın hikayesi ile ft nin kini karşılaştırmak resmen hakaret. Ha ben hepsini izledim. Genelde başladığım seriyi yarım bırakmam. Arkadaşlık sevgi klişesi de kusturacak seviyede net.
:/

Ft 3 arc gidebilecek bir manga. Güç dengesi felan inanılmaz çöp. Arclar birbirinin aynısı sadece düşman isimleri farklı. Savaşlarda yenilik 0. Bir fena olmayan yönü yeni arc nasıl üretirim diye fikiri var ama bu fikirlere böyle bir seri ile yazık oldu. Odanın hikayesi ile ft nin kini karşılaştırmak resmen hakaret. Ha ben hepsini izledim. Genelde başladığım seriyi yarım bırakmam. Arkadaşlık sevgi klişesi de kusturacak seviyede net.
Op 3 iskelet arc üzerinde giden bir manga. Güç dengesi felan inanılmaz çöp. Arclar birbirinin aynısı sadece düşman isimleri farklı. Savaşlarda yenilik 0. Bir fena olmayan yönü yeni arc nasıl üretirim diye fikiri var ama bu fikirlere böyle bir seri ile yazık oldu. Odanın hikayesini böyle işlemesi resmen kendi kendine ettiği hakaret. Ha ben hepsini izledim. Genelde başladığım seriyi yarım bırakmam. Arkadaşlık sevgi klişesi de kusturacak seviyede net.

Op 3 iskelet arc üzerinde giden bir manga. Güç dengesi felan inanılmaz çöp. Arclar birbirinin aynısı sadece düşman isimleri farklı. Savaşlarda yenilik 0. Bir fena olmayan yönü yeni arc nasıl üretirim diye fikiri var ama bu fikirlere böyle bir seri ile yazık oldu. Odanın hikayesini böyle işlemesi resmen kendi kendine ettiği hakaret. Ha ben hepsini izledim. Genelde başladığım seriyi yarım bırakmam. Arkadaşlık sevgi klişesi de kusturacak seviyede net.
Arkadaşlık ve sevgi klişesi op de ?

Üye silindi 1004

Stil ve genel olarak art konusunda Kishimoto'nun tırnağı gelmeyecek bir paskal çöreği.

Dostum FT'de her ark ayrı macera, ayrı bir dünya var. Asıl Op'ta hep tekrar var. Bir adaya git ve adaleti sağla. 20 yılı aştı adam ama farklı bir şey denemeye korkuyor. Odaçi'nin korkak oluşunu hikayeyi Luffy'den uzaklaştırmaya çekinmesinden görebilirsin. Oysa FT'de Natsu kendi savaşını verir, diğer karakterler kendi savaşını verir, herkesin kendi olayı vardır ve hikaye çeşitlenir, büyür.

Op'ta ise hikaye tek bir odağa yönlendirilir. Şimdi FT'de de böyle diyebilirsin tek tek örnek göstererek ama genele bakarsan öyle değil. Örneğin FT bilmeyen birine FT100 okut ve ana karakter kim diye sor, bilemedim ama Wendi olabilir mi diye cevap verir. Birçok FT arkı için de durum bu. Maşima-sensei ve edebiyatı üzerine sayfalar yazılır ama şimdi gereği yok :)

Özetle demek istediğim Odaçi'min karakterleri kağıt üzerinde varlar ama işlenmezler, hikayesi ise geniş görünümlü dar bir hikayedir. Maşima-sensei'nin karakterleri ise gerçekten varlar, hikayesi ise bir bütünü oluşturan çeşitli hikayelerden oluşuyor. Maşima-sensei Banzai!

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık