Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Eiichiro Oda Hakkında

Dört yıllık konu kaldı, hala tatava yapılıyor.
2005 ten beri takip ediyorum gevşeğin mangasını. Baya baya çılgın atıyor. 2 yıldır konu çok hızlandı. Olduda bittiye getirmese bari sonu

Bu arada kendisini eleştirsem de bunu her mangaka için yapabilirim. Hele uzun soluklu seriler için. Burada biz çok kafa patlattığımız için seri kötü gibi gözüküyor. Ama aynı şeyleri bir başka seri içinde yapsak onunda mangakasını bayağı bir gömeriz.

Op'u cidden severim. Düşünüldüğü gibi diğer serilerle arasında fark olmasa bile ortalama olarak en iyi battle shonen bile olabilir. Fakat Oda cidden şanslı birisi. Adamın en kötü yazarlık dönemlerinde bile koşulsuz savunan büyük okuyucu bir kitlesi mevcut. Neyse ki burada eskisi kadar kalmadı, gerçi burada bile geç eleştirilmeye başlandı. :/
Ben o kitlenin içinde değilimdir umarım.

Op'u cidden severim. Düşünüldüğü gibi diğer serilerle arasında fark olmasa bile ortalama olarak en iyi battle shonen bile olabilir. Fakat Oda cidden şanslı birisi. Adamın en kötü yazarlık dönemlerinde bile koşulsuz savunan büyük okuyucu bir kitlesi mevcut. Neyse ki burada eskisi kadar kalmadı, gerçi burada bile geç eleştirilmeye başlandı. :/
ben bu mesajı beğendiğimi hatırlıyorum lan noluyo

Bu arada cidden öyle büyük bir fanı değilim. Sadece her olayda ''Senin yapacağın işi...'' denmesini hoş bulmuyorum. Tabi ki eleştirilebilir. Ama en ufak olayda bile Oda'ya sallamak bir az sıkıyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık