Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Eiichiro Oda Hakkında

Alpamis

Şu olay çok saçma geliyor.

Zenginlik : Nami

Şöhret: Luffy

Güç: Zoro

Nescafe 3'ü bir arada :D Yahu o söz resmen Korsanlar Kralı olan kişinin bütün hepsine sahip olduğunu söylemek istemiş.

"İkiye karşı bir yapılan mücadele adil değil." Interview between Usuta and Oda (2008)

Doffy vs Law+Luffy olmayacak anlaşılan...

"Belli bir yüz yapısıyla, ne kadar kaslı bir vücudun uyumlu olacağı gibi konulara, genellikle, hiç dikkat etmem. (Güler) Daha önce kimsenin görmediği bir karakter silüeti yarattığım anlar, en mutlu olduğum anlardır. Ve bir kere o karakteri yarattım mı, onu en kısa sürede mangada kullanmak isterim. Sırf bu amaçla bölümler yapıyorum. Böyle yapa yapa da hikaye uzuyor." Inoue Takehiko Pia (2009)
Burada da iyi trollemiş hakikaten :D
jesus burges mesela kafası elma govde titan bacaklar kanguru

Şu olay çok saçma geliyor.

Zenginlik : Nami

Şöhret: Luffy

Güç: Zoro

Nescafe 3'ü bir arada :D Yahu o söz resmen Korsanlar Kralı olan kişinin bütün hepsine sahip olduğunu söylemek istemiş.
Bağa mı didin ?
Zaten biz o özellikleri yok saymıyoruz ki , temsiliyetinden bahsediyoruz.Her hangi birinin teorisi işte , bana da çok gerçekçi gelmiyor ama temsili olayı tam uyuyor.

Alpamis

Bağa mı didin ?
Zaten biz o özellikleri yok saymıyoruz ki , temsiliyetinden bahsediyoruz.Her hangi birinin teorisi işte , bana da çok gerçekçi gelmiyor ama temsili olayı tam uyuyor.
Zengin oldu mu bütün tayfa zengin oluyor. Hep beraber güçleniyorlar. Ve tayfada ki herkes şöhretli :D Hatta bir aralar Zoro'nun namı Luffy'den daha öndeydi.:D Temsiliyet açısından diyorsun da Luffy Korsanlar Kralı olmak istemesinin nedenini de açıkladı. Şöhret ile alakası yok. Zoro güçlenmek istiyor belki o olabilir ama Luffy oturmuyor o kalıba.:D

Roronoa Zoro

Eline sağlık.

Ben. Nami kim lan. Ölse de yerine aynı zamanda savaş gücü de olacak bir rotacı bulsak keşke.
Adamın kendi diyor, bu sadece dövüş mangası değil diye, sizin gibler Nami'yi yok saymasın diye.(Sizin gibiye dikkat çekerim,Sizzzzin gibiler!!!)

Zengin oldu mu bütün tayfa zengin oluyor. Hep beraber güçleniyorlar. Ve tayfada ki herkes şöhretli :D Hatta bir aralar Zoro'nun namı Luffy'den daha öndeydi.:D Temsiliyet açısından diyorsun da Luffy Korsanlar Kralı olmak istemesinin nedenini de açıkladı. Şöhret ile alakası yok. Zoro güçlenmek istiyor belki o olabilir ama Luffy oturmuyor o kalıba.:D
Luffy'nin olayının zaten şöhret ile alakası yok , onun olayı daha samimi.Gel gelelim korsanlar kralı olduktan sonra her türlü bütün dünya onu KK olarak bilecek , şöhretini mağrada yaşayan adamlar bile bilecek o yüzden şöhret temsili veriyoruz :D
Yoksa Zoro'da , Mihawk'ı yenince dünyanın en güçlüsü olmayacak.Ona da Güç temsiliyetini verdim :D
Ben biraz daha kavramsal baktım olaya.
Zengilik = Nami dememin sebebi ise Naminin paraya aşık olmasından kaynaklanıyor.
Ama oradaki Zenginlik ile Para'nın pek alakası olduğunu sanmıyorum.

Bazı lafları yuvarlamış, istediğin yöne çekebilirsin. Bu görüşlerinin bazılarının da ileride değişeceğini düşünüyorum, editörleri v.b. tarafından veya kendi tarafından

"One Piece'i olabildiğince dramatik yazıyorum. Salt savaş mangası yazsaydım, Dragon Ball tarafından
kolayca mağlup edilirdim.

"Zoro hakkında kötü konuşmayın."

"Oda Sabaody'de supernovaları tanıtma niyetinde değildi. Ama editörü üç saat içinde hikayeyi heyecanlı hale getirmesini istedi ve Oda supernovaların ortaya çıktığı yeni bir hikaye yazdı."
Oda'nın Yıllara Göre Verdiği Ara Sayısı:

[1997] 0
[1998] 0
[1999] 0
[2000] 0
[2001] 1
[2002] 2
[2003] 3
[2004] 3
[2005] 4
[2006] 3
[2007] 4
[2008] 4
[2009] 6
[2010] 8
[2011] 5
[2012] 6
[2013] 9
[2014] 9
Emeği geçenlerin eline sağlık :/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık