Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Eiichiro Oda Hakkında

Bununla ilgili bir teori vardı galiba.

"Zenginlik, Şöhret, Güç. Bu dünyadaki her şeyi elde eden adam, Korsanlar Kralı, Gold Roger. İdamı sırasında söylediği son sözler, insanları denize gönderdi."

Zenginlik, Şöhret, Güç için bizim Luffy, Zoro, Nami'yi temsil ediyor deniyordu.
Luffy, şöhreti.
Zoro, gücü.
Nami, zenginliği.

Sanırım böyle bir şeydi. :/

~~

Konu çok güzel olmuş. Ellerinize sağlık.
Usopp güçlü biri olmadığından okuyucular onu kendilerine yakın hissediyorlar.
Yalan, hiç alakası bile yok. :/

Luffy, Zoro ve Nami One Piece'in tetikleyicisi ve çekirdeğidirler.
Başka türlüsünü düşünemiyorum zaten.

Mangada ölmüş birini canlandırmaktan nefret ediyorum.
Diğer mangakaların örnek alması lazım. :/

One Piece karakterleri hakkında kötü konuşanları duyunca rahatsız oluyorum. Mesela "düşman çok zayıftı" denildiği zaman onu nasıl daha güçlü hale getirebileceğimi düşünmeden edemiyorum!
Takdir edilen hikayeler de tutarsızlık arayan insanlar var. Halbuki bir hikayenin muhakkak tutarlı yazılabileceğini sanmıyorum.
Birilerinin bunları görmesi lazım. :/

One Piece'i olabildiğince dramatik yazıyorum. Salt savaş mangası yazsaydım, Dragon Ball tarafından
kolayca mağlup edilirdim.
Kendine karşı dürüst adammış, takdir ettim. :cool:

Bir de şu 5 yılda bitecek olayı var ki, gördüğüm halde inanamıyorum.

"Oda aslında Shanks'ın kolunu kaybetmek istemiyordu. Ama sonra, editör hikayenin yeterince ilgi çekici olmadığını söyleyince, Oda Shanks'ın kolunu kesmeye karar verdi." ONE PIECE Grand Countdown 2 (2010)

"Oda Sabaody'de supernovaları tanıtma niyetinde değildi. Ama editörü üç saat içinde hikayeyi heyecanlı hale getirmesini istedi ve Oda supernovaların ortaya çıktığı yeni bir hikaye yazdı." ONE PIECE Grand Countdown 2 (2010)

"Oda 3. bölümde balıkadamları tanıtacaktı ama editörü reddetti." Manga no Chikara (2007)
Bu herifler de her şeye karışmışlar.

Bu herifler de her şeye karışmışlar.
Haklılarmış ama.Supernova olayı heyecan katmıştı baya , 3.bölümde balık adamların tanıtılması da çok erken olurdu , Shanks'ın kolunu kaybetmeden Luffy'i kurtarması , söz verdirmesi de baya demode olurdu.Kol olayı en azından biraz işin içine mevzu kattı.

Unknown

Yoksa İvankov? :(
Onun güzel bir anne olmasının hiç bir yolu yok. O tipik permalı saçları olan orta yaşlı bir kadın olacak.

hepsini okudum! ellerinize saglik cok ilgi cekici bir ceviri olmus. Emegi gecen herkese tesekkur ederim.

en cok dikkatimi ceken ve bana sacma gelen su :
"Usopp güçlü biri olmadığından okuyucular onu kendilerine yakın hissediyorlar." ONE PIECE 10th Treasures (2007)

geberip gitse sasirmayacagim karekter.

Roronoa Zoro

Biz ne diyorduk?
"Luffy, Zoro ve Nami One Piece'in tetikleyicisi / çekirdeğidirler."
Karşı çıkanlar el kaldırsın.

Aslında hiç bir karakteri öldürmüyorum çünkü bir arc sona erdikten sonra okuyucuların memnun
olmasını istiyorum.
One Piece için pembe dizi diyordum, her şey Luffy'nin gönlüne göre oluyor diyordum, bir sürü laf işitiyordum. Alın işte adam kendisi açıklamış, bundan sonra itiraz istemem. :)

Ana karakteri oluştururken, onu çok güçlü yapmamak önemlidir. Mesela Akainu ana karakter diyelim, o çok güçlü olduğundan One Piece bir yıl içinde sona erebilirdi.
Mangakanın Noblesse gibi Hokuto no Ken gibi Rurouni Kenshin gibi serilerden haberi yok sanırım. :)

Usopp tayfanın en zayıfı olmuş ve olmaya devam edecektir.
En azından en zayıf belli olmuş. Tayfa içi güç karşılaştırmasında dikkate alırız. :)

One Piece karakterleri hakkında kötü konuşanları duyunca rahatsız oluyorum. Mesela "düşman çok zayıftı" denildiği zaman onu nasıl daha güçlü hale getirebileceğimi düşünmeden edemiyorum!
Düşman zayıftı diye kim diyor acaba merak ettim. Doğru soru İman Power üzerinden sorulmalıydı, o zaman apışıp kalırdı Oda. :)

İkiye karşı bir yapılan mücadele adil değil.
Dof vs Law + Luffy :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık