Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Eiichiro Oda Hakkında

Öncelikle derlemeyi yapan arkadaşın eline sağlık. Oda'nın en güçlü yanı bu kadar uzun ve karmaşık bir hikayede mümkün olduğu kadar az tutarsızlık olması (Naruto gibi değil yani) ve orjinal fikirlerle yola çıkması. Ana karaktere lastik meyvesi yedirmek bana göre orjinal bir fikir. Bugün çoğumuz bir karakter yaratmak istese ateş su toprak hava tahta gibi şeyleri kontrol etme gücü veririz bundan da sıkıldım artık. Yenilik iyidir Oda devam :D

I got enraged after watching the anime in which Ace was killed. I wonder why Ace had to be killed in that harsh way."
Hmm, anladım teşekkürler. Yani Ace'i biraz sert bir şekilde öldürmüşler diyor. Animeye biraz sitem etmiş anlaşılan Oda, demek o yüzden 3D2Y filminde retcon yapmışlardı o sahneye. :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hepsini okudum eline sağlık. Çok keyifli arşivlik bir çalışma olmuş. Marineford'da atlanılan çok yer vardı zaten. Tayfa da olsa belki daha geniş işlerdi ama kısa kesti.
Editörden çok çekmiş adam.:D

"Luffy, Zoro ve Nami One Piece'in tetikleyicisi / çekirdeğidirler. Color Walk 1 (2001)
Bununla ilgili bir teori vardı galiba.

"Zenginlik, Şöhret, Güç. Bu dünyadaki her şeyi elde eden adam, Korsanlar Kralı, Gold Roger. İdamı sırasında söylediği son sözler, insanları denize gönderdi."

Zenginlik, Şöhret, Güç için bizim Luffy, Zoro, Nami'yi temsil ediyor deniyordu.

Bununla ilgili bir teori vardı galiba.

"Zenginlik, Şöhret, Güç. Bu dünyadaki her şeyi elde eden adam, Korsanlar Kralı, Gold Roger. İdamı sırasında söylediği son sözler, insanları denize gönderdi."

Zenginlik, Şöhret, Güç için bizim Luffy, Zoro, Nami'yi temsil ediyor deniyordu.
İlk bakıldığında
Zenginlik - Nami
Şöhret - Zoro
Güç - Luffy gibi görünse de , bence
Zenginlik - Nami
Şöhret - Luffy
Güç - Zoro.

Şöhret = Korsanlar Kralı
Güç = Dünyanın En İyi Kılıç Ustası.
Yinede arada kaldım gerçi gereksiz yere.

İlk bakıldığında
Zenginlik - Nami
Şöhret - Zoro
Güç - Luffy gibi görünse de , bence
Zenginlik - Nami
Şöhret - Luffy
Güç - Zoro.

Şöhret = Korsanlar Kralı
Güç = Dünyanın En İyi Kılıç Ustası.
Yinede arada kaldım gerçi gereksiz yere.
Zenginlik : Zoro'nun gönül zenginliği

Şöhret : Zoro'nun efsanevi şöhreti

Güç : Zoro'nun akılalmaz gücü

(Açık açık yaz da duymak istediğini , boşuna yormayalım kendimizi. )

okuyana kadar canım çıktı:ehe: ellerine sağlık uğraşmışsın:respect: inşallah editörün dediği olurda 10 yıla biter:D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık