Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Eiichiro Oda Abartıları

İyi günler arkadaşlar. :) Aklıma yeni bir konu gelince açayım dedim. :)

Sizden isteğim aklınızda yer etmiş Eiichiro Oda'nın manga içerisindeki abartılarını yazmanız. Yeterli bir çoğunluğa ulaşırsak belki ilk mesajımda hepsini toplarım.

Biliyorsunuz bu adam hep şöyle oldu böyle oldu derken ya da bu herif şöyle güçlüdür böyle hayvandır derken hep abartır.

Mesela Ace ile Jinbe beş gün dövüşür ama o zamanki Ace ve Jinbe'den daha güçlü olduğunu bildiğimiz (Ya da tahmin ettiğimiz mi diyelim?) Luffy ile Katakuri'nin dövüşü sadece saatler sürer.

Ya da bir Balıkadam bir insandan on kat daha güçlüdür ama elimizde sadece Jinbe var-jamon . :(

Ben örnekleri çoğaltabilirim tabii ama burada duracağım. Hatırlayabildiğimiz abartıları yazarsanız sevinirim.

Germa adlı çöplük ve abartılması .

Katanın sırayla tek ata ata 5 dka da indireceği adamları çok abartmıştı

1e 1de Kaido kazanır demesi. Olayın sonunda en zayıf yonko olarak tanıtılacak olacağından o kadar eminim ki. Öyle böyle tanıttı ve öyle böyle düşürmeyecek.

Germa fazla abartı.

Sanji'ye sürekli sapıklık fikri vermesi. Abartmasin artık .

Weevil=Genç WB

Weevil'in baya güçlü olacağı belli de genç WB demek serinin zirvesi demek. Bu kısım abartı.

Don Chinjao için bir kıtayı delebilecek güçte denmişti sanırım. Serinin zirvelerinden bile bu tarz şeyler görmemişken Chinjao 'ya beklenti yaratmak için epey kasmış.

Weevil=Genç WB

Weevil'in baya güçlü olacağı belli de genç WB demek serinin zirvesi demek. Bu kısım abartı.
Bu forumda bence Genç dönem-Zirve dönem-Yaşlı dönem birbirine karıştırılıyor
Weevil çıksa çıksa Cracker-Jack arasında seviyesi vardır.Fazlası olduğunu sanmıyorum.Annesi biraz fazla özgüven vermiş.Marco-Doflamingo'yu yenen kişileri basit lokma gibi görüyor havası var.

2.komutanin idamında tüm marine seferber iken korsanlar kralında 2 tane boş adam nöbette.. Evet daha yeni başladı o yüzden düşünemedi ama çok saçma be

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık