Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Edward Newgate †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 401 88.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 51 11.3%

• Kullanılan toplam oy
    452
Hiç bir şeyin hiç bir şeyi çürüttüğü yok.Bizzat bu serinin yazarının çizdiği iki kral kapağı var.Bunun üzerine ne söylerseniz söyleyin boş.
Tamam boş soyluyoruz da " iki kral " kapagi bir anlam ifade etmiyor ki. Manga fb'yi gostermis Roger ve Garp'in zirvelerde oldugu donemlerin de Wb,Linlin ve Kaido komutanmis. Tamam Wb her zaman zirve de olacak ama zirve de degisiklik gerekiyor denilmesinin nesi bos anlamadim. Bir olay bir durumla nasil curuyor onu da anlamadim ama. Kronolojik olarak tutuyor Wb'nin "hastalikli halinin prime olmasi". Godwalley olayindan bir sure sonra Roger "Korsanlar Krali" oluyor ondan sonra idam ediliyor. Hani Roger doneminde Wb'nin guclulugu? Demek ki Wb,Roger sonrasi "prime haline" ulasiyor.

Son düzenleme:
Tamam boş soyluyoruz da " iki kral " kapagi bir anlam ifade etmiyor ki. Manga fb'yi gostermis Roger ve Garp'in zirvelerde oldugu donemlerin de Wb,Linlin ve Kaido komutanmis. Tamam Wb her zaman zirve de olacak ama zirve de degisiklik gerekiyor denilmesinin nesi bos anlamadim. Bir olay bir durumla nasil curuyor onu anlamadim ama.
Yahu senin yaptığın çikarımın bir önemi yok diyorum.Adam kapak çizmiş iki kral diye.Bu adamlar aynı jenerasyonun adamları.Hala bir değeri yok diyor :D

Akainu'nun ısıtmış olması lazım.:D
Üşüyoruz. Gizli özne: "Biz". Şimdi Akainu bizi mi ısıtmış olmalı anlamadım :)

Ayrıca yaşlı ve hasta adama bile handikapsız dalmaya cesaret edemeyen anca yaptığı k*hpelik ile açık bulunca yiğitleşen kutsal sümüklülerin kuçu kuçusunu şu tatlı başlığın altında anmayalım :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık