Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Edward Newgate †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 397 88.6%
  • Sevmem

Kullanılan: 51 11.4%

• Kullanılan toplam oy
    448
Kaptan'ını nasıl dövdüğünü gördükten sonra Roger'ı kızdırmamaya çalışmış diyorlar.

Adam, Garp ile birlikte tüm tayfa içinden geçmiş hala Beyazbıyıkçıyı savunuyorlar.:D
Hahaha ya gerçekten o dövüşün 4vs2 olduğuna inanıyor musun Alpa? 2vs1 atmışlar işte. Hadi Kaido ve Bm’yi geçtim, Wb oradayken o dövüşün 4vs2 olma ihtimali yok :D

Hahaha ya gerçekten o dövüşün 4vs2 olduğuna inanıyor musun Alpa? 2vs1 atmışlar işte. Hadi Kaido ve Bm’yi geçtim, Wb oradayken o dövüşün 4vs2 olma ihtimali yok :D
Miço olduğu söylenen Kaido,Kaido'nun 1,2 tık üstü Linlin falan varken 4v2 olduğuna inanmak gayet normal :D Garp ya da Roger elinin tersiyle bile saf dışı bırakmış olabilir bu ikiliyi.

Miço olduğu söylenen Kaido,Kaido'nun 1,2 tık üstü Linlin falan varken 4v2 olduğuna inanmak gayet normal :D Garp ya da Roger elinin tersiyle bile saf dışı bırakmış olabilir bu ikiliyi.
Tamam reyiz bende onları geçtim Wb var orada dedim zaten. Wb’yi de mi ellerinin tersi ile ittiler? Kaldı ki daha ünlü 3 korsan daha var orada :D

Ne 2'si ne 4'ü adamlar 2 vs all tayfa yapmış.:D
Şimdi bende onu yazdım. Böyle daha da saçma oluyor yazdığın şey Alpa’cığım :D

Tamam reyiz bende onları geçtim Wb var orada dedim zaten. Wb’yi de mi ellerinin tersi ile ittiler? Kaldı ki daha ünlü 3 korsan daha var orada :D
Ordaki Roger WB'den güçlüdür büyük ihtimalle :D WB'nin tayfayla Roger'ın tayfasının denk olması da çoğu kişiye göre imkansızdı önceden ama Oda denk çizdi.2 kişi girip alayını tokatlamış olabilme ihtimalleri yok değil diyorum ben.Kaido ve Linlin etkisiz eleman de direk,WB de zirve olmasa gayet makul o vsler bence.

Ordaki Roger WB'den güçlüdür büyük ihtimalle :D WB'nin tayfayla Roger'ın tayfasının denk olması da çoğu kişiye göre imkansızdı önceden ama Oda denk çizdi.2 kişi girip alayını tokatlamış olabilme ihtimalleri yok değil diyorum ben.Kaido ve Linlin etkisiz eleman de direk,WB de zirve olmasa gayet makul o vsler bence.
Çok küçük bir ihtimal olarak söylüyorsan sıkıntı yok. He bence imkansız ama. Yani Wb neden zirve olmasın ya da Garp ile Roger neden zirelerinde olsun o dönem. Wb ile Roger’in seri içi durumlarına bakınca bir rekabetleri var gibi. Yani hep yakınlarmış gibi geliyor bana :D

Wb kaçmıstır muhtemelen... ki zaten wb'ın orada işi ne o da ayrı konu.
Wb’yi başkaları ile karıştırma reyiz... :ehe:

Çok küçük bir ihtimal olarak söylüyorsan sıkıntı yok. He bence imkansız ama. Yani Wb neden zirve olmasın ya da Garp ile Roger neden zirelerinde olsun o dönem. Wb ile Roger’in seri içi durumlarına bakınca bir rekabetleri var gibi. Yani hep yakınlarmış gibi geliyor bana :D
WB'nin meyve faktörü var işte.Garp ile Roger o zamanlar WB'den bariz daha güçlü olabilir WB daha sonra meyveyle yakalamıştır belki de.Çok küçük bir ihtimal olarak da söylemiyorum :D

WB'nin meyve faktörü var işte.Garp ile Roger o zamanlar WB'den bariz daha güçlü olabilir WB daha sonra meyveyle yakalamıştır belki de.Çok küçük bir ihtimal olarak da söylemiyorum :D
Bunlar ihtimal tabi. Ama seride mantıksızlıklar olsa bile 4vs2 ya da 8vs2 mantıksızlık içinde bile mantıksız. Mesela Wb vs Roger da Wb bariz meyvesiz de haki fışkırtıyor yani. Eee şimdi bu adam ne zaman olursa olsun Roger’ın arkasında kalamaz bence :D
Zaten wb çıkmazsa güç dengesi diye bir şey de olmuyor.
Xebec vs roger
BM vs Garp
Shiki vs Ray
Çöpler vs çöpler anca kurtarıyor
Ayrıca roger nerede kaçmış la?
Roger değil reyiz Luffy ksksksks

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık